سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان:

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری این رویداد هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است.
دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری این رویداد هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

هنرمندنیوز: رحمان هوشیاری در خصوص بعضی نگرانی و دلواپسی‌ها در مورد برگزاری این جشنواره اظهار کرد: ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کادر درمان و مدافعان سلامت به ویژه تلاش‌های دکتر فردین رضاعی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مجموعه همکاران ایشان در سنگر مبارزه علیه بیماری منحوس کرونا ، تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری جشنواره در شرایط بسیار ایمن در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سلامت هنرمندان شرکت کننده و عموم مخاطبان جشنواره اولویت اول و مهم ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره است و به همین منظور از ابتدای اقدام برای برگزاری این دوره از جشنواره رعایت تام و کامل نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونا همواره سرلوحه کار بوده است و در ادامه نیز همچنان هماهنگ با ستاد کرونا عمل خواهیم کرد.

هوشیاری اعلام کرد: تاکنون اقداماتی در همین راستا انجام شده و تصمیماتی گرفته شده است از جمله آنکه پذیرش هنرمندان منوط به کارت واکسیناسیون و تست PCR است. وی افزود: گروه‌های شرکت کننده در چندین مرحله پذیرش خواهند شد و تجمعی از هنرمندان نخواهیم داشت و در مکان‌های اجرا نیز مطابق با دستورالعمل‌های موجود فاصله گذاری اجتماعی انجام می‌گیرد و حتی برنامه ریزی برای برگزاری مراسم اختتامیه در فضای آزاد و بیرون از سالن‌های سرپوشیده انجام گرفته است.

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان افزود: اجراهای جشنواره در فضای باز و محدود به مکان‌های خاص در نظر گرفته شده که کاملاً منطبق با موازین ایمنی بهداشت و سلامت طراحی شده‌اند.

هوشیاری اظهار کرد: با توجه به اینکه روند واکسیناسیون عمومی در استان کردستان و به ویژه شهرستان مریوان با تلاش‌های شبانه روزی کادر خدوم درمان و بهداشت سرعت بیشتری گرفته است و حدود ۲ هفته تا برگزاری جشنواره هنوز زمان باقی مانده است، لذا نگرانی خاصی از این بابت وجود ندارد و انشاالله با همکاری تمامی دستگاه‌های مسئول و تلاش شبانه روزی ستاد اجرایی، این جشنواره در زمان تعیین شده و در صحت و سلامت کامل برگزار خواهد شد.

وی اذعان کرد: در این شرایط ناگوار که به خاطر بیماری کرونا بسیاری از مردم در وضعیت روحی روانی نامناسب به سر می‌برند، هنرمندان شریف تئاتر خیابانی ضمن تلاش برای آموزش و آشنایی هرچه بیشتر مردم با رعایت اصول بهداشتی با زبان گویای هنر، به افزایش روحیه نشاط و تزریق شادی و امید در جامعه کمک خواهند کرد و دوشادوش با مدافعان سلامت در کمک به ریشه کن کردن و مهار کرونا تلاش خواهند کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..