چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نهمین دوره جشنواره منطقه ای تئاتر نگین خلیج فارس با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
نهمین دوره جشنواره منطقه ای تئاتر نگین خلیج فارس با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش هنرمندنیوز، این جشنواره امسال با نکوداشت یاد هنرمند فقید "علی غلامی"، هنرمند پیشکسوت حوزه تئاتر و به صورت مجازی -به دلیل شیوع ویروس کرونا- برگزار شده است.

 گروه های مختلفی از استان های بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان در این جشنواره شرکت کردند.

روند برگزاری جشنواره و داوری آثار در بستر اینترنت انجام شده، به این شکل که فیلم ها در صفحه آپارات و اینستاگرام بارگذاری شده و داورها به شکل مجازی فیلم را دیده و پس از داوری آثار نفرات برتر معرفی شده اند.

برگزیدگان بخش های صحنه ای و خیابانی جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس توسط "مهران امام بخش"، "جهانشیر یاراحمدی" و "رضا بهارلو" هیئت داوران این جشنواره معرفی شدند.


برگزیدگان
بخش صحنه ای:

*طراحی پوستر و بروشور:

تقدیر: محمدرضا خیراندیش (در دهانم حرف بزن)

برگزیده: زهرا همای پور (استرالیا)

*طراحی صحنه:

تقدیر: عباس قنبری (در دهانم حرف بزن)

برگزیده: هاشم زاده، نظری و امیری (استرالیا)

*موسیقی:

تقدیر: پژمان برزگر (کوچه مختار بود...)

برگزیده: علیرضا اصلاحی (استرالیا)

*طراحی لباس:

تقدیر: محمد صالح کرمی (اوراد بادهای وحشی سرکش)

برگزیده: صدیقه دوراهکی (در دهانم حرف بزن)

*بازیگری زن:

تقدیر: طیبه نیک آزاد (نامه هایی به دخترم سهراب)

برگزیده: الهام ابنی (کوچه مختار بود...)

*بازیگری کودک:

تقدیر: ایلیا بعنونی نژاد (نامه هایی به دخترم سهراب)

*بازیگری مرد:

سعید فولادی (در دهانم حرف بزن)

محمد قائد نیا (استرالیا)

محمدعلی امیری (استرالیا)

برگزیده
:

جواد صداقت (کوچه مختار بود...)

*نمایشنامه نویسی:

تقدیر: طیبه نیک آزاد و علی حیدری (نامه هایی به دخترم سهراب)

برگزیده: سید قاسم حسینی (در دهانم حرف بزن)

*کارگردانی:

مشترکا، بدون اولویت دو کارگردان برگزیده:

عبدالزهرا محمودی (در دهانم حرف بزن)

سید محمد هادی هاشم زاده (استرالیا)


برگزیدگان بخش خیابانی نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس:

طرح و ایده:

مارال ایزدبخش، رضا بهرامی (قهرمان کیست) از استان بوشهر

موسیقی
:

احمد جعفری و علی خاتمی (قهرمان کیست) از استان بوشهر

طراحی فضا:

تقدیر: مارال ایزدبخش (قهرمان کیست) از استان بوشهر

برگزیده: زینب جلیلی (سوختن و ساختن) از استان خوزستان

بازیگری زن:

تقدیر : مارال ایزدبخش (قهرمان کیست) از استان بوشهر

برگزیده: زینب جلیلی (سوختن و ساختن) از استان خوزستان

بازیگری
:

تقدیر: محسن شفیعی (قهرمان کیست) از استان بوشهر

برگزیده: بهنام کاوه (منگیت) از منطقه آزاد اروند

کارگردانی
:

تقدیر: بهنام کاوه (منگیت) از منطقه آزاد اروند

برگزیده: مارال ایزدبخش (قهرمان کیست) از استان بوشهر

گفتنی است نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس یادواره زنده یاد استاد علی غلامی از ۶ تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۹ به دبیری مجتبی عوض زاده برگزار شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..