شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به همت سازمان بسیج هنرمندان؛

خرم‌آباد- مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از برگزاری چهارمین دوره جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» به میزبانی لرستان خبر داد.
خرم‌آباد- مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از برگزاری چهارمین دوره جشنواره «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» به میزبانی لرستان خبر داد.

به گزارش هنرمندنیوز، فریدون کریمی والا صبح امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره با حمایت سازمان بسیج هنرمندان کشور و در قالب چند محور موضوعی طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ دی ماه سال جاری و به میزبانی لرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور گروه‌های هنری و هنرمندان فعال این عرصه در این جشنواره ملی ادامه داد: به لحاظ ساختاری تاکنون ۷ کمیته این جشنواره شکل گرفته است؛ همچنین بسیج هنرمندان لرستان به عنوان دبیر جشنواره و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان نیز به عنوان رئیس جشنواره امور را رسیدگی و رصد می کنند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه اجرای آثار گروه های هنری در قالب جشنواره ملی «سرودهای حماسی و آواهای انقلابی» در سالن اجتماعات بانک صادرات لرستان برگزار می شود، افزود: این جشنواره با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید سرودهای انقلابی برگزار می‌شود.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..