پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که جشنواره نمایش عروسکی تهران دوره خوبی را سپری می‌کند.
محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که جشنواره نمایش عروسکی تهران دوره خوبی را سپری می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه روز گذشته -۱۱ تیر ماه- به نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک آمد و همراه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای نمایش «میرزا محمد» نوشته عقیل جماعتی و کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد که از بوشهر در بخش بزرگسال جشنواره عروسکی حضور داشتند، نشست.

سالاری درباره این جشنواره گفت: جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک یکی از جشنواره‌های معتبر جمهوری اسلامی ایران است و هرچه با عظمت‌تر و بزرگ‌تر برگزار شود، مایه مباهات است.

وی ادامه داد: به‌شخصه شاهد استقبال مخاطبان و گروه‌های نمایشی از این جشنواره هستم که الحمدالله دوره خوبی را سپری می‌کند.

معاون امور هنری همچنین درباره مسئله حریم مجموعه تئاتر شهر توضیح داد: طرح حریم مجموعه تئاتر به وزارت میراث فرهنگی و گردشگری ارسال و رایزنی‌ها نیز با شهرداری انجام شده است و در انتظار تاییدیه‌های نهایی هستیم تا عملیات اجرایی حریم مجموعه تئاتر شهر عملی شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..