جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه «موج» کیش، کاظم ملایی را به عنوان مدیر روابط عمومی این جشنواره معرفی کرد.
دبیر سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه «موج» کیش، کاظم ملایی را به عنوان مدیر روابط عمومی این جشنواره معرفی کرد.

به گزارش هنرمند، ابراهیم حصاری دبیر سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه «موج» کیش، کاظم ملایی را به عنوان مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره‌ کیش منصوب کرد و از تمامی اهالی رسانه درخواست کرد که امسال نیز همراه و حامی این جشنواره باشند تا با یاری آن‌ها، دست‌اندرکاران فیلم کوتاه شاهد برگزاری رویدادی استاندارد، حرفه‌ای و باشکوه در جزیره‌ زیبای کیش باشند.

 به گفته‌ ابراهیم حصاری، امسال مهمترین اهداف جشنواره‌ کیش، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی در عرصه فیلم کوتاه کشور و حمایت و تقویت جایگاه فیلم کوتاه به‌عنوان جریانی خردگرا و مستقل در سینمای کشور است.

به گفته او بروزرسانی دانش و مهارت‌های سینمایی فیلمسازان، ایجاد تعامل بین فیلمسازان ملی و سینماگران عرصه فیلم کوتاه کیش و تلاش برای گسترش، تقویت و جذب مخاطبان فیلم کوتاه در جزیره زیبای کیش از دیگر اهداف مهم برگزاری سومین دوره‌ی جشنواره موج کیش است.

 کاظم ملایی مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره، کارگردان سینما است که در پرونده‌ کاری او ۸ فیلم کوتاه از جمله «منها» و «دیلیت» به چشم می‌خورد. «کوپال» اولین ساخته‌ سینمایی کاظم ملایی است که اوایل سال جاری در گروه سینمایی «هنروتجربه» به نمایش عمومی درآمد.

ملایی عضو انجمن سینمای جوانان ایران و عضو سابق هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران است و در چند دوره از جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما، جشنواره فیلم رویش و ... به عنوان عضو هیات انتخاب و یا داور جشنواره حضور داشته است.

نشست مطبوعاتی سومین جشنواره فیلم کوتاه «موج» کیش، اوایل هفته آینده در دفتر تهران سازمان منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد و در این مراسم از پوستر جشنواره رونمایی شده و فراخوان این دوره نیز اعلام خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..