دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خمین گفت: در مرداد ماه امسال جشنواره ملی عسل در شهرستان خمین برگزار می شود.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خمین گفت: در مرداد ماه امسال جشنواره ملی عسل در شهرستان خمین برگزار می شود.

به گزارش هنرمندنیوز, و بر اساس اعلام روابط عمومی میراث فرهنگی استان مرکزی، علی مشهدی در تکمیل این خبر گفت: در این راستا جلسه ای روز  گذشته برای هماهنگی جشنواره در سالن جلسات شهرداری خمین برگزار شد.

وی افزود: در این نشست با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس صنعت و معدن، معاون جهادکشاورزی، جانشین فرماندهی انتظامی، مدیرعامل اتحادیه زنبورداران، رئیس ارگ تاریخی میشیجان و چند نفر از اعضای گروه های مردم نهاد برگزار شد.

علی مشهدی اظهار کرد: امیدواریم تا زمان برگزاری این جشنواره، بیماری کووید ۱۹ در کشور ریشه کن شده باشد.

وی گفت: بزودی جشنواره عسل خمین در سطح ملی برگزار خواهد شد تا عسل خمین به عنوان یک برند منحصر به فرد به تمام نقاط کشور و همچنین بازارهای کشورهای منطقه معرفی شود. امید است این جشنواره باعث رونق تولید عسل و ایجاد شغل در سطح وسیع در شهرستان خمین شود.

رئیس میراث فرهنگی شهرستان خمین در ادامه افزود: در این راستا شهرداری خمین بخشی از هزینه برگزاری جشنواره عسل، مکان و غرفه و همچنین نیروی انسانی را نیز متقبل می شود.

مشهدی افزود: پیش بینی ما این است که جشنواره عسل در فاصله زمانی دهم الی بیستم مردادماه در محل منطقه نمونه گردشگری بوجه برگزار شود.

شهردار خمین گفت: هدف از برگزاری این جشنواره برندسازی عسل  در خمین است و باید توجه داشت که برندسازی عسل خمین به نفع تولید کنندگان عسل خواهد بود، همچنین برگزاری اینگونه جشنواره ها مطمئنا منافع تولید آن را بسیار بالاتر خواهد برد و نه تنها تولیدکنندگان عسل را منتفع خواهد کرد بلکه برای مردم خمین نیز منافعی بدنبال خواهد داشت و همین فعالیت هاست که باعث ایجاد و گسترش شغل های مستقیم وغیرمستقیم خواهد شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..