دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشنواره سینمایی کامیک-کان سن دیگو بعد از شیوع ویروس کرونا برای بار دوم به صورت مجازی برگزاری می‌شود.
جشنواره سینمایی کامیک-کان سن دیگو بعد از شیوع ویروس کرونا برای بار دوم به صورت مجازی برگزاری می‌شود.

هنرمندنیوز: برای دومین بار بعد از شیوع ویروس کرونا جشنواره کامیک کان سن دیگو به صورت مجازی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان آن باید به صورت آنلاین در ماه جولای این رویداد هنری را تماشا کنند. قرار است که این برنامه از ۲۳ تا ۲۵ جولای برگزار شود.

این خبر روز دوشنبه توسط این رویداد اعلام و بیان شد که کنفرانس آینده مجازی خواهد بود زیرا عدم اطمینان در مورد شیوع ویروس کرونا باعث می‌شود که تجمعات در مقیاس بزرگ یک اتفاق خطرناک باشد.

با این حال، برگزارکنندگان خاطرنشان کردند که آنها قصد داشتند یک رویداد حضوری کوچک‌تر در سن دیگو برای ماه نوامبر برگزار کنند که اطلاعات آن  بعداً اعلام می‌شود. انتظار می‌رود Comic-Con برای ژوئیه ۲۰۲۲ حضوری باشد.

سال گذشته این اولین بار بود که بعد از ۵۰ سال فعالیت این رویداد هنری که به صورت فیزیکی برگزار می‌شد، به صورت مجازی برگزاری می‌شود.

برگزاری مراسم‌های هنری به صورت مجازی از بعد شیوع ویروس کرونا مرسوم شده است.

این رویداد هنری اولین بار در سال ۱۹۷۰ با تمرکز بر آثار کامیک تشکیل و رفته رفته به جمع بزرگ‌تری از اهالی سینما و تلویزیون تبدیل شد. در این برنامه تیزرهای فیلم‌ها و سریال‌های جدید و کنفرانس‌های مهم خبری آثار نمایشی برگزار می‌شود و عموماً هواداران فیلم‌ها و سریال‌ها منتظر برگزاری آن برای اطلاع از جدیدترین اتفاقات هنری و سینمایی هستند به طوری‌که در سال ۲۰۱۹، ۱۳۵ هزار نفر به این شهر آمدند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..