پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشن هشتادمین سال‌روز تولد رادیو در ایران در مراسمی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
جشن هشتادمین سال‌روز تولد رادیو در ایران در مراسمی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز، موسسه فرهنگی هنری «پژوهندگان امید سرزمین هنر» ضمن تبریک فرارسیدن هشتادمین سال‌روز تولد رادیو در ایران اعلام کرد: با توجه به وضعیت پاندمی بیماری کرونا و شرایط ویژه کشور در رعایت نکات بهداشتی و فاصله فیزیکی(اجتماعی) افراد جامعه، «جشن ارمغان اردیبهشت» امسال به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد رادیو در ایران به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این جشن که روز پنجشنبه، چهارم اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد، چهره‌های ماندگار رادیویی و هنرمندان دیگر رسانه‌ها با کاربران فضای مجازی ارتباط مستقیم خواهند داشت.

علاقه‌مندان رادیو می‌توانند از امشب اول اردیبهشت تا چهارشنبه سوم اردیبهشت از ساعت ۲۱ تا ۲۲ در لایو اینستاگرام سرزمین هنر به نشانی instagram.com/honarland/ با برگزارکنندگان این مراسم و هنرمندان رادیو دیدار و گفت‌وگو کنند.

 در این ارتباط همه کاربران اینترنتی می‌توانند ضمن ارائه پیشنهادات‌شان درباره این جشن، خاطرات خود درباره رادیو و نقش آن در زندگی‌شان را بازگو کنند. حاصل این برنامه در مراسم مجازی «ارمغان اردیبهشت» در روز ۴ اردیبهشت‌ماه در فضای مجازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این مراسم سال‌های گذشته توسط وب‌سایت هنرلند و با مشارکت معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شد و محلی برای دیدار علاقه‌مندان رادیو با پیشکسوتان و هنرمندان این رسانه بود.

جزییات بیشتر این جشن متعاقباً اعلام خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..