چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ ۲۲ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تهیه‌کننده «کت چرمی»:

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسن میرزامحمدی درباره انتخاب جواد عزتی برای نقش اول این فیلم توضیحاتی ارائه داد.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسن میرزامحمدی درباره انتخاب جواد عزتی برای نقش اول این فیلم توضیحاتی ارائه داد.

هنرمندنیوز: کامران حجازی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کت چرمی» درباره پرفروش بودن این فیلم در این دوره از جشنواره گفت: در فیلم سینمایی «کت چرمی» مسائل اجتماعی مطرح می‌شود و کمی هم التهاب دارند به همین دلیل اکران فیلم ما در جشنواره فیلم فجر با فروش و بازخورد خوبی هم مواجه شد.

وی افزود: البته زمانی که بیننده‌ای فیلم را برای تماشا انتخاب می‌کند، از روند و روایت فیلم ناآگاه است و چیزی که آن‌ها را به سالن سینماها می‌کشاند گروه بازیگران و خلاصه‌ای از داستان است که شنیده‌اند.

این تهیه‌کننده درباره بازخورد اهالی رسانه و منتقدان ذکر کرد: فکر می‌کنم اهالی رسانه فیلم را دوست داشتند. جدا از اهالی رسانه، مردم هم پس از تماشای فیلم نظرات خوبی را بازگو کردند که فکر می‌کنم «کت چرمی» مورد پسند واقع شده است.

حجازی بااشاره به تجربه همکاری متعدد با جواد عزتی بیان کرد: جواد عزتی بازیگر توانمندی است و به دلیل ویژگی‌های هنری که دارد فکر می‌کنم که همه فیلمسازان خواهان همکاری با او هستند. برای بازی در این فیلم هم، به دلیل ارتباط و رفاقتی که با هم داشتیم به او پیشنهاد ایفای نقش در «کت چرمی» را دادم و پس از آشنایی با پروژه، قبول به همکاری کرد. این را هم بگویم که در تمامی مراحل از پیش تولید گرفته تا پس‌تولید، جواد عزتی مثل یک یار کنار ما بود و کمک کرد.

وی در پایان تاکید کرد: از نظر من، «کت چرمی» شانس بالایی برای دریافت سیمرغ بلورین در جشنواره فیلم فجر را دارد. بازیگری، فیلمبرداری و صداگذاری از جمله بخش‌هایی است می‌دانم این فیلم شانس کاندید شدن را دارد. در نهایت اینکه فکر می‌کنم اتفاق‌های خوبی برای فیلم بیفتد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..