دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حامد قشلاقی طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی «طناز» را با میزبانی و کارگردانی کمال تبریزی برعهده دارد، تصویربرداری فاز اول این برنامه به پایان رسیده و در مرحله تدوین است.
حامد قشلاقی طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی «طناز» را با میزبانی و کارگردانی کمال تبریزی برعهده دارد، تصویربرداری فاز اول این برنامه به پایان رسیده و در مرحله تدوین است.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی رئالیتی تاک‌شوی «طناز»، این برنامه با میزبانی و کارگردانی کمال تبریزی به گفت و گو با بازیگران اختصاص داشته و در حال حاضر فاز اول آن در مرحله تدوین و اصلاح رنگ توسط مهدی ایروانی است. حامد قشلاقی طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی «طناز» را برعهده دارد.

قشلاقی متولد اردیبهشت ۱۳۵۹ و دارای مدرک کارشناسی عکاسی دانشگاه هنر و معماری، کارشناسی‌ ارشد گرافیک دانشکده هنر و معماری و دکترای مدیریت کسب و کار است. وی از سال ۱۳۸۳ در دانشگاه‌های هنر تهران و یزد و دانشکده‌های علمی و کاربردی تهران به تدریس فعالیت داشته و تهیه‌کنندگی و اجرای طرح اولین تولید محتوای فضای مجازی به نام «دید در شب» با اجرای رضا رشیدپور را عهده‌دار بوده است.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی برنامه‌ سینمایی «آپاراتچی» با اجرای امیر پوریا (بهترین برنامه اینترنتی سال ۱۳۹۶ از نگاه منتقدان)، تهیه‌کنندگی برنامه «جهان فوتبال» با اجرای جهانگیر کوثری، مشاور هنری فیلیمو و آپارات از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۹، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجموعه‌های مستند «دست‌های ماندگار»، «این مردم نازنین»،«شهر دیوانه» و مستند «حمال شغل شریف» نیز از دیگر سوابق هنری اوست.

رئالیتی تاک‌شوی «طناز» که تصویربرداری فاز اول آن به پایان رسیده است، میزبان تعدادی از بازیگران است و گفت و گوهایی متفاوت و عمیق را با اجرای کمال تبریزی نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون شامل می‌شود. این برنامه با حمایت شرکت فرآورده‌های لبنی رامک ساخته شده و در حال حاضر مراحل تدوین فاز اول خود را سپری می‌کند. این برنامه برای پخش از پلتفرم‌ها آماده می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..