جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با انتشار اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در روز سه شنبه هفته گذشته به صورت رسمی توسط فرمانداری تهران نامزدهای این دوره انتخابات شورا کد انتخاباتی خود را دریافت کردند به این ترتیب نامزدها از روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه تبلیغات خود را آغاز کردند.
با انتشار اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در روز سه شنبه هفته گذشته به صورت رسمی توسط فرمانداری تهران نامزدهای این دوره انتخابات شورا کد انتخاباتی خود را دریافت کردند به این ترتیب نامزدها از روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه تبلیغات خود را آغاز کردند.

هنرمندنیوز: با انتشار اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در روز سه شنبه هفته گذشته به صورت رسمی توسط فرمانداری تهران نامزدهای این دوره انتخابات شورا کد انتخاباتی خود را دریافت کردند به این ترتیب نامزدها از روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه تبلیغات خود را آغاز کردند. مدت زمان فعالیت تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش هفت روز ادامه خواهد داشت و در ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ( ۲۷ خردادماه سال جاری) به پایان می رسد.

در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش ۲هزارو ۲۹۴ نفر از داوطلبین احراز صلاحیت شده اند که شهروندان تهرانی در ۲۸ خردادماه سال جاری می توانند در ۳ هزارو ۷۹۷ شعبه اخذ رای موجود در تهران حداکثر به ۲۱ نامزد مورد نظر خود رای بدهند. در این میان هریک از گروه‌ها و جناح‌ها برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در قالب ائتلاف‌ها لیست‌های ۲۱ نفره ای را اعلام می کنند.

در شرایط موجود که مردم از مسئولین کم کار در حوزه شهری و شهرداری خسته شده اند افرادی همچون مهندس حجت حاجی محمدی یزدی با تجربه مدیریتی موفق به پشتوانه تجربه و تخصص و روحیه جهادی و از جوانان برگزیده کشوری در خدمت رسانی می تواند اعتماد دوباره مردم را به این پارلمان محلی برگرداند و مزه‌ خدمت صادقانه که حق این مردم می باشد را دوباره به آنها بچشاند و سفیر خدمت برای این مردم شریف در پارلمان شهری آینده باشد.

مهندس حاجی محمدی یزدی با روحیه جوانی اما با رزومه قوی در چندین ائتلاف معتبر و رسمی ازش دعوت شده و اسمش در کنار اسامی افرادی مشهور و پر سابقه به چشم میخوره ائتلاف‌هایی همچون آنا، جوانان انقلابی، رستگاران ری، نخبگان انقلابی، مهندسان و مدیران، گروه نخبگان جوان گنج، مهیمن و امت را میشود نام برد.

حجت حاجی محمدی یزدی متولد ۱۳۶۹ ساکن تهران، جوان دهه شصتی مجرد اما فعال در خیلی از زمینه‌ها میباشد. وی کارشناس ارشد خود را در رشته مدیریت کسب و کار گرایش مالی از دانشگاه صنعتی امیر گرفت اما به این راضی نشد و یک کارشناسی ارشد دیگه خود را در رشته مدیریت رسانه از دانشگاه تهران گرفته و همچنین کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک از دانشگاه صنعتی مالک اشتر کسب کرده است.

مهندس «حجت حاجی‌محمدی‌یزدی کاندید ششمین دوره شورای شهر تهران

مهندس حاجی محمدی یزدی با اینکه جوان است اما دارای سوابق شغلی زیادی بوده که از سوابق شغلی او میتوان به عضو شورای مشاورین جوان ریاست جمعیت هلال احمر کشور، همبنیانگذار چند موسسه خیریه، عضو هیئت اجرایی و مسئول روابط عمومی بنیاد فرهنگی تبلیغی شهید سرلشکر حاج کاظم نجفی رستگار، دبیر مجمع تخصصی شتابدهی صادرات شرکت توسعه تجارت بین الملل، نایب رئیس هیئت عامل موسسه نیکوکاری محله خاوران، بنیانگذار و مدیر عامل موسسه تحقیقات اجتماعی کاربردی( تاک)، مشاور فراکسیون کودک و نوجوان کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مشاور راهبردی توسعه و بازاریابی پروژه بزرگ لایف دانا (بیمه دانا)، مشاور رئیس خانه صنعت گران ایران اشاره کرد.

او همچنین تحقیقاتی هم داشته که می‌توان به تنظیم بهینه دوز انسولین بیماران دیابتی نوع یک با استفاده از شبکه عصبی، طراحی سیستم هوشمند پیش بینی طغیان رودخانه‌ها، استرس زدایی از امدادگران حوادث آسیب زا، شمیم عدالت مقام اول استان خراسان، حلال و حرام جشنواره ملی نقش روزی حلال در تامین زندگی و سلامت انسان‌ها نام برد.

مهندس حاجی محمدی یزدی افتخارات زیادی کسب کرده که میتوان به خادم حرم مطهر حضرت امام رضا علیه السلام، جوان برتر کشور در سال‌های ۸۸ و ۹۱، شهروند برگزیده کشور سال ۹۰، دریافت دیپلم افتخار و تندیس ملی مهرورزی، یکی از ده چهره برتر ایثارگری کشور درجشنواره چهره‌های ماندگار، برگزیده جشنواره ملی نخبگان علمی، برگزیده اولین کنگره علمی ربات‌های نجاتگر، برگزیده بخش ویژه جشنواره‌های ملی نقش روزی حلال اشاره کرد. او همچنین نیز افتخار بیش از ۷۰ روز خدمت در کنار زلزله زدگان آذربایجان و کرمانشاه را در سطح ستادی دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..