دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیر تور اروپای دلتابان گفت: حمایت از بخش خصوصی در صنعت گردشگری به شکوفایی و رونق این بخش منجر می شود.
مدیر تور اروپای دلتابان گفت: حمایت از بخش خصوصی در صنعت گردشگری به شکوفایی و رونق این بخش منجر می شود.

هنرمندنیوز: سید مهدی حسینی اظهار کرد: حمایت از بخش خصوصی در گردشگری امری ضروری است و امیدوارم در دولت سیزدهم این نگاه بیش از پیش وجود داشته باشد.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی در دو سال گذشته سختی های بسیاری را متحمل شده تاکید کرد: دلتابان یکی از معدود بخش های فعال در گردشگری بود که تعدیل نیرو نکرد و نیروهای مستعد را نیز جذب کرد.
مدیر تور اروپای دلتابان یادآور شد: سه کلیک یکی از زیرمجموعه های دلتابان است که به منظور ارائه خدمات بهتر و آنلاین گردشگری به مخاطبان ارائه شد؛ این سیستم رزرواسیون هوشمند پیش از کرونا آغاز به کار کرد و به رغم دشواری های دوران کرونا به کار خود ادامه داد و امروز طرح های متنوعی را برای علاقه مندان به گردشگری طراحی کرده است.
وی با اشاره به طرح گردونه سه کلیک یادآور شد: مخاطبان می توانند با حضور در سایت سه کلیک و وارد کردن شماره موبایل خود و کلیک روی گردونه شانس، از تخفیف سفر ۲ تا ۱۰۰ درصد بهره ببرند. همچنین این شانس برای هر کاربر وجود دارد که برنده سفر رایگان باشد.
حسینی‌ با اشاره به حضور خوب شرکت های گردشگری در نمایشگاه گردشگری تهران و تقدیر از برپایی این نمایشگاه از سوی وزارت میراث فرهنگی، اظهار امیدواری کرد شاهد توسعه و پیشرفت بیش از پیش گردشگری باشیم و در رقابت بین بخش خصوصی و دولتی، حمایت از بخش خصوصی بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..