سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم «بندر بند» به کارگردانی منیژه حکمت، تهیه کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی فراهانی و شرکت ایریماژ در جشنواره بین المللی فیلم کاتالیست حضور پیدا کرد.
فیلم «بندر بند» به کارگردانی منیژه حکمت، تهیه کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی فراهانی و شرکت ایریماژ در جشنواره بین المللی فیلم کاتالیست حضور پیدا کرد.

هنرمندنیوز: این جشنواره که مقر آن در شهر لیمریک در کشور ایرلند  است، در این دوره در روزهای نهم و دهم فروردین ۱۴۰۰ به شکل آنلاین برگزار شد و در همین چارچوب، منیژه حکمت در گفتگویی با «سوزان لیدی» دبیر جشنواره و مدرس سینما شرکت کرد.

این سیزدهمین حضور بین‌المللی فیلم سینمایی «بندر بند» است که پیش از این در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو کانادا، زوریخ سوییس، میل ولی آمریکا، جشنواره فیلم بسفر ترکیه،‌ جشنواره فیلم هایی از جنوب در کشور نروژ،  جشنواره بین المللی فیلم هاینان آیلند چین، جشنواره کلکته هند،  داکا در بنگلادش، جشنواره فیلم های ایرانی در موزه هنر آسیایی واشنگتن آمریکا، جشنواره فیلم های ایرانی در دپارتمان فضا و زمان بوستون آمریکا، جشنواره فیلم های ایرانی در موزه هنر های زیبای هیوستون آمریکا، جشنواره چند فرهنگی فیلم ماساچوست مریکا حضور یافته است.

در فیلم «بندربند» رضا کولغانی، امیر حسین طاهری ، مهلا موسوی و پگاه آهنگرانی نقش آفرینی کرده‌اند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..