تبلیغات
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه جهانی هنر توکیو ۲۰۲۱ با شرکت رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن برگزار می‌شود. 
نمایشگاه جهانی هنر توکیو ۲۰۲۱ با شرکت رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن برگزار می‌شود. 

هنرمندنیوزدر راستای توسعه همکاری ها، حضور هنرمندان و چهره های شاخص هنری کشور و شرکت در نمایشگاه های برجسته بین المللی در ژاپن، همچون سال گذشته، با پیگیری و حضور رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، نمایشگاه جهانی هنر ژاپن (ART FAIR ۲۰۲۱) یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی در توکیو برگزار می شود و عنوان رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان در ژاپن نیز به عنوان همکار در این رویداد مهم در پوستر نمایشگاه درج گردیده است.

در سال ۲۰۲۰ نیز برای اولین بار با پیگیری  و مشارکت رایزنی فرهنگی و همراهی سفارت کشورمان در ژاپن، موسسه هنرهای معاصر ایران و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، زمینه حضور ایران در این رویداد مهم بین المللی فراهم گردید و رایزنی فرهنگی اثر هنرمند برجسته ایرانی رضا لواسانی با عنوان "زندگی" را معرفی نمود که در کتاب نمایشگاه به چاپ رسید اما متاسفانه به دلیل شیوع کرونا در فروردین سال ۱۳۹۹، اجرای آن لغو شد.
این نمایشگاه و رویداد بزرگ فرهنگی و هنری در سطح بین المللی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است و به لحاظ وسعت اولین و به لحاظ فروش آثار هنری در سال ۲۰۱۹ مقام دوم را به خود اختصاص داده و مخاطبان و بازدید کنندگان فراوانی را از سراسر جهان جلب می کند.
در این نمایشگاه کشورهای مختلف، وزراتخانه ها و موسسات، ، استانداری ها، فرمانداری ها، شهرداری ها، موزه ها، گالری ها، رسانه ها و...  همکاری و مشارکت دارند.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..