یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم کوتاه «بی قراری» به کارگردانی عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین حضور بین‌المللی خود، راهی جشنواره‌ای در هندوستان شد.
فیلم کوتاه «بی قراری» به کارگردانی عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین حضور بین‌المللی خود، راهی جشنواره‌ای در هندوستان شد.

هنرمندنیوز: فیلم کوتاه «بی قراری» به نویسندگی و کارگردانی عباس غزالی و تهیه کنندگی زهرا کریمی، در اولین حضور بین المللی خود، نامزد بهترین فیلم کوتاه فستیوال سالانه «shortfundly summer film festival 2021» هندوستان شد که این جشنواره تابستان هرسال برگزار و ۲۹ آگوست اختتامیه آن در کشور هند برگزار خواهد شد.

عباس غزالی پیش از این با فیلم کوتاه «لبخند ماسک» در جشنواره های بین‌المللی حضور داشت و این بار با فیلم کوتاه «بی قراری» که پخش بین المللی آن بر عهده خانه پخش فیلم فرست اسکرین، به مدیریت سولماز اعتماد است، خود را محک خواهد زد.

در خلاصه داستان این فیلم‌کوتاه آمده است: «هر وقت خوابم نمی‌بره، هروقت فکر می‌کنم یک چیزی سرجاش نیست، واقعا یک چیزی سرجاش نیست! یک کاری ناتمومه که شاید هیچ‌وقت نفهمم چه کاری. بقیه بهش میگن بیخوابی، من میگم بی قراری!»

برخی عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: تهیه کننده: زهرا کریمی، بازیگر: محمد صادق ملک، فیلمبردار: رضا عبیات.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..