یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علیرضا پاکدل هنرمند کارتونیست ایرانی با یک اثر با موضوع مهاجرت در نمایشگاه «چهل‌سالگی منشور» کانادا حضور داشت.
علیرضا پاکدل هنرمند کارتونیست ایرانی با یک اثر با موضوع مهاجرت در نمایشگاه «چهل‌سالگی منشور» کانادا حضور داشت.

هنرمندنیوز: علیرضا پاکدل هنرمند طراح، کارتونیست و کاریکاتوریست ایرانی با یک اثر با موضوع مهاجرت در نمایشگاه بین‌المللی کارتون با عنوان «چهل‌سالگی منشور» (منشور حقوق و آزادی‌های کانادا) در سنای کانادا برگزار شد، حضور دارد.

پاکدل درباره حضورش در این نمایشگاه گفت: به دعوت دکتر امید میلانی در نمایشگاه «چهل‌سالگی منشور» حضور داشتم. افتتاحیه این نمایشگاه سه شنبه ۲۴ خردادماه توسط سناتور مک‌فدران به همراه مدیر مرکز تحقیقات و آموزش حقوق بشر، پروفسور جان پکر، در سنای کانادا برگزار شد.

وی افزود: در «چهل‌سالگی منشور» آثاری از ۱۲ کارتونیست از کشورهای ایران، کانادا، کوبا، لهستان، ترکیه، بلغارستان، پرو، اکراین و آذربایجان حضور دارد که با موضوعاتی همچون حقوق بشر، مهاجرت، آزادی، حقوق زنان و کودکان و عدالت به نمایش درآمدند.

بر این اساس، هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه عبارت بودند از: علیرضا پاکدل از ایران، آرس از کوبا، ولادمیر کازانفسکی از اکراین، مارسین بونداروویچ از لهستان، بروس مکینون از کانادا، والتر توسکانو از پرو، کیوان وارثی از ایران، گای بدوکس از کانادا، سلطان سلطانی از آذربایجان، والنتین جورجیف از بلغارستان، حیلال ازکان از ترکیه و مخمودجون اشونکولوف از ازبکستان.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..