سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ۲۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم کوتاه «کاستوم سفید» به کارگردانی باسط زندی و تهیه‌کنندگی مریم رمضان آقایی در بازار چهل و پنجمین دوره جنشواره کلرمون فران فرانسه عرضه خواهد شد.
فیلم کوتاه «کاستوم سفید» به کارگردانی باسط زندی و تهیه‌کنندگی مریم رمضان آقایی در بازار چهل و پنجمین دوره جنشواره کلرمون فران فرانسه عرضه خواهد شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم کوتاه «کاستوم سفید» به کارگردانی باسط زندی و تهیه کنندگی مریم رمضان آقایی به بازار چهل و پنجمین دوره جشنواره کلرمون فران فرانسه راه یافت.

جشنواره کلرمون فران فرانسه از مهمترین رویدادهای سینمایی مرتبط با فیلم‌های کوتاه است.

فیلم کوتاه «کاستوم سفید» در تاریخ ۲۶ ژانویه تا ۴ فوریه ۲۰۲۳ (۷ تا ۱۵ بهمن) در بازار بین‌المللی این جشنواره به نمایش درخواهد آمد.

بازار فیلم جشنواره کلرمون فران به عنوان یکی از مهمترین بازارهای فیلم کوتاه در جهان شناخته می‌شود که بیش از ۴۰۰ پخش‌کننده و خریدار بین‌المللی در این بازار عضو هستند.

عوامل اصلی این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان: باسط زندی، تهیه کننده: مریم (سایه) رمضان آقایی، مدیر تصویربرداری: شاهین طوفان، مدیر تولید: نغمه نظری، طراح چهره پردازی: سید جلال موسوی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: سعید آهنج، طراح صحنه و لباس: محمدرضا باغنده، صدابردار: ایمان بازیار، مدیر تدارکات: افشین حیدری.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..