سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

لیلا حسینی فعال حوزه بین‌الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به عنوان داور چهارمین جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا انتخاب شد.
لیلا حسینی فعال حوزه بین‌الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به عنوان داور چهارمین جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا انتخاب شد.

هنرمندنیوز: چهارمین جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا از تاریخ ۲۸ الی ۳۱ اکتبر برابر با ۶ تا ۹ آبان در شهر نایروبی برگزار خواهد شد.

این جشنواره ورزشی که در آفریقاست توسط بنیاد سفینازو به مدیریت آصف کریم قهرمان تیم بین المللی کریکت کنیا پایه گذاری شده است. جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا از سال گذشته به عضویت فدراسیون بین‌المللی فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی درآمد و با هدف گسترش هنر و فرهنگ در فیلم‌های ورزشی به کار خود ادامه داد.

امسال دومین سالی است که این جشنواره به دلیلی شرایط پاندمی به صورت مجازی برگزار می‌شود و در طی ۴ روز، ۴۰ فیلم مستند و سینمایی در این جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

هیات داوران چهارمین دوره این جشنواره متشکل از جان سیمی اوکومو منتقد سینمایی و بازیگر از کشور کنیا به عنوان رییس هیات داوران، لیلا حسینی کارشناس بین المللی و پخش از ایران، آمیت تیگا فیلمساز و مدیر مدرسه سینمایی از هند، بی جوی بارنجی تهیه کننده از هند و تیلور شارپ تهیه کننده و کارگردان از آمریکا هستند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..