دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.
کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوزبه نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، همزمان با ایام اربعین حسینی معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر در نظر دارد کارگاه «حماسه حسینی در آیینه خیال» را با حضور استادهای نقاشی خیالی‌نگاری (قهوه‌خانه‌ای) و هنرمندان علاقه‌مند به مدت پنج روز در رواق هنر برگزار کند.

در این ورکشاپ هنری محمدرضا پورفرزانه، عبدالله رحیمی، محمدرضا حسینی، مصطفی محب اسلام، زهرا دستمالچی، شقایق فراهانی و مهدی طالعی‌نیا از ادامه دهندگان مکتب نقاشی قهوه‌خانه‌ای به خلق اثر با مضامین قیام عاشورا، اربعین حسینی و مفاهیم دینی و مذهبی می‌پردازند.

کارگاه «حماسه حسینی در آیینه خیال» از چهارشنبه ۲ آبان ساعت ۹ صبح آغار به کار می‌کند و استادان به طراحی، زیرسازی اثر، رنگ‌آمیزی و ... یک تابلوی هنری می‌پردازند و علاقه‌مندان می‌توانند از نزدیک با مراحل خلق اثر آشنا شوند.

این کارگاه از ۲ تا ۷ آبان در رواق هنر واقع در خیابان ولی‌عصر، قبل از تقاطع خیابان آیت الله طالقانی، پلاک ۱۵۵۲ برگزار می‌شود و هر روز  به جز جمعه ۴ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ در رواق هنر پذیرای علاقه مندان است.

با آغاز برگزاری کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» درهای رواق هنر فرهنگستان هنر روی علاقه‌مندان گشوده می‌شود و پس از آن نیز رواق هنر همه روزه پذیرای هنرمندان و شهروندان است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..