شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مستند "برفاب" به کارگردانی احمد آزاد درباره شهرستان "قروه" است و مستندساز به گفته خودش تلاش کرده است تا در این مستند بیشتر معرف آثار تاریخی و طبیعی این شهر واقع در استان کردستان باشد.
مستند "برفاب" به کارگردانی احمد آزاد درباره شهرستان "قروه" است و مستندساز به گفته خودش تلاش کرده است تا در این مستند بیشتر معرف آثار تاریخی و طبیعی این شهر واقع در استان کردستان باشد.

هنرمندنیوز: این مستند چهارشنبه ۵ خرداد ماه در یک نشست در شهر قروه رونمایی می شود اما مستندساز در تلاش است، این مستند را برای جشنواره ها و  اکران گسترده تر آماده کند تا مخاطبان بیشتری آن را ببینند.

فیلمبرداری  این مستند به تهیه کنندکی دکتر عابدین رستمی (امام جمعه قروه)؛ بیش از یکسال به طول انجامیده است و  در ۴ فصل سال در شهر قروه و طبیعت این شهر اتفاق افتاده است.

مستند "برفاب" حکایت روان آبهای فصلی است که از کوههای مهمی مانند بدروپریشان جاری می شود و از میان تاریخ (ستایشگاه قصلان،حمام تاریخی قصلان،آبشار سنگین آباد، امامزاده باباگرگر،دریاچه سراب قروه و پل فرهادآباد و . . .) گذر می کند  و در انتها با پیوستن به یک رود شور تمامی این آبهای شیرین از بین و غیر قابل استفاده می شود.

به گفته احمد آزاد، مستند "برفاب" یکی از ۳ اپیزودی خواهد بود که برای  شهر "قروه" ساخته می شود و در ادامه توضیح می دهد: ما تلاش داریم از سه عنصر حیات برای انسان و زمین مجموعه ۳ اپیزودی  آب– خاک –باد و آتش را بسازیم که مجموعه این ۳ اپیزود انسان و زمین نام دارد اما در حال حاضر "برفاب" تهیه شده و بخشی از اپیزود خاک که بنام "دشت ممنوعه" نامگذاری کردیم، فیلمبرداری شده است.

عوامل مستند برفاب عبارتند از: تحقیق و پژوهش و نویسنده : راحیل ایلکا، مدیرفیلمبرداری : هادی آزاد و محمد سلطانی،صدابردار:رضا نوروزی،مدیرتولید:حامد طاهری نژاد،تدوین: امیر نقشینه پور- محمد علی بیک
صداگذار:شادی غنی زاده و عکاس: نیما اشتری.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..