سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

یوسف تیموری از مخاطبانی گفت که به واسطه باورپذیربودن رابطه او و حمید لولایی در «زیر آسمان شهر»، گمان می‌کردند «فولاد» و «خشایار» پدر و پسرِ واقعی‌اند.
یوسف تیموری از مخاطبانی گفت که به واسطه باورپذیربودن رابطه او و حمید لولایی در «زیر آسمان شهر»، گمان می‌کردند «فولاد» و «خشایار» پدر و پسرِ واقعی‌اند.

هنرمندنیوز: یوسف تیموری، بازیگر سینما و تلویزیون، از مهمانان «نوروزترین نوروز»، ویژه‌برنامه‌ شبکه پنج سیما با اجرای رضا صادقی بود.
او در پاسخ به این سوال که از خصایص نقشش در «زیر آسمان شهر» چه چیزی همچنان در وجودش مانده است، گفت: «در زندگی شخصی‌ام با پدر و مادرم، همان‌قدر محترمانه برخورد می‌کنم که فولاد با خشایار مستوفی، هر چند که والدینم مثل خشایار نیستند! فولاد با رگه‌هایی از زندگی شخصی خودم شکل گرفت و آن‌قدر با حمید لولایی نزدیک بودم که با اسم کوچک صدایش می‌زدم.»
او ادامه داد: «خاطرم هست در برنامه‌ای در شرق تهران همراه با حمید لولایی شرکت کرده بودیم و به واسطه باورپذیربودن رابطه پدر و پسری‌مان و احتمالا کم‌تر بودن استفاده از فضای مجازی نسبت به اکنون که موجب اطلاع مخاطب از جزئیات زندگی بازیگر مورد علاقه‌شان می‌شود، هنگامی که حمید لولایی را با اسم کوچک صدا زدم با این واکنش مواجه شدم که چرا پدر صدایش نمی‌زنم؟ و مگر می‌شود آدم پدرش را جلوی دیگران با اسم کوچک صدا کند؟!»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..