دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در این مقاله به معرفی چند تن از خوشتیپ ترین بازیگران مرد می‌پردازیم. نوع تیپ و لباس بازیگران همواره مورد توجه طرفداران آن‌ها می‌باشد. بنابراین تیپ هنرمندان تأثیر بسزایی در نوع پوشش طرفداران عرصه هنر دارد. هر کدام از هنرمندان دارای یک سبک متفاوت و مؤثر در میزان جذابیت می‌باشد.
در این مقاله به معرفی چند تن از خوشتیپ ترین بازیگران مرد می‌پردازیم. نوع تیپ و لباس بازیگران همواره مورد توجه طرفداران آن‌ها می‌باشد. بنابراین تیپ هنرمندان تأثیر بسزایی در نوع پوشش طرفداران عرصه هنر دارد. هر کدام از هنرمندان دارای یک سبک متفاوت و مؤثر در میزان جذابیت می‌باشد.

در این مقاله به معرفی چند تن از خوشتیپ ترین بازیگران مرد می‌پردازیم. نوع تیپ و لباس بازیگران همواره مورد توجه طرفداران آن‌ها می‌باشد. بنابراین تیپ هنرمندان تأثیر بسزایی در نوع پوشش طرفداران عرصه هنر دارد. هر کدام از هنرمندان دارای یک سبک متفاوت و مؤثر در میزان جذابیت می‌باشد.

البته این نکته قابل ذکر است که میزان شهرت و محبوبیت بازیگران در میان مردم یک عامل مؤثر در افزایش الگوبرداری افراد عادی از شیوه‌ی پوشش آن‌ها به حساب می‌آید. با توجه به تمایل یکسری از اشخاص در استفاده از برندهای قابل قبول بازیگران مطرح در سینما در زمینه‌ی لباس و عینک،

بهرام رادان

این بازیگر با بهره‌مندی از چهره‌ای زیبا و اروپایی در زمره‌ی خوشگل ترین بازیگران مرد ایرانی و همچنین یکی از خوش‌پوش‌ترین افراد در حوزه گسترده سینما قرار دارد. ورود به سن میانسالی هم از میزان محبوبیت، جذابیت و خوشتیپی بهرام رادان کم نکرده‌است.

نوع پوشش خاص و لاکچری وی همواره مورد توجه علاقه‌مندان به حوزه‌ی بازیگری بوده‌است. دو برند ریبن و بولگار از جمله برندهای مورد توجه این بازیگر خوشتیپ ایرانی به شمار می‌روند. بهرام رادان به ساعت بولگاری و عینک ریبن علاقه‌ی بسیاری دارد. رنگ مشکی، رنگ مورد پسند این بازیگر حرفه‌ای در حوزه پوشاک می‌باشد.

امین حیایی

امین حیایی به عنوان یک بازیگر مطرح و خوشتیپ در عرصه سینما شناخته می‌شود. وی از هر دو نوع استایل اسپرت و رسمی بهره می‌برد.

آقای حیایی در فصل پاییز از آیتم‌هایی همچون شلوار جین، تیشرت و پیراهن‌های کتانی دارای رنگ روشن به علاوه‌ی کت چرمی وکفش کتونی و یا نیم‌بوت‌های چرمی استفاده می‌نمایند.

کاربرد تیشرت به همراه کت تک از دیگر سلایق این بازیگر در زمینه‌ی پوشاک می‌باشد. وی همچنین از تعدادی اکسسوری همانند عینک دودی، ساعت‌مچی و دستبند استفاده می‌کند.

هومن سیدی

هومن سیدی را می‌توان در زمره‌ی خوش پوش ترین بازیگران مرد قرار داد. وی در هر دو نوع تیپ رسمی و غیررسمی خود، کلیه‌ی اصول صحیح پوشش را رعایت می‌کند.

از جمله لباس‌های مورد علاقه‌ی این بازیگر توانا می‌توان به ژاکت و کاپشن چرمی بهره‌مند از رنگ مشکی اشاره کرد. البته به علت برخورداری هومن سیدی از هیکلی مناسب، کت‌های تک هم در بدن ایشان دارای جلوه‌ی خوبی هستند.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان با برخورداری از قد ۱۸۲ سانتی‌متر به عنوان یک بازیگر محبوب و خوش‌پوش در سینمای ایران شناخته می‌شود. این بازیگر علی‌رغم علاقه‌ی وافر به کت و شلوار از انواع لباس‌های اسپرت همچون شلوار جین و تیشرت مردانه نیز استفاده می‌نماید.

از جمله برندهای مورد پسند امیرحسین آرمان در زمینه‌ی پوشاک می‌توان به LC MAN و انسینو اشاره کرد. اما متأسفانه در مورد برند مورد استفاده‌ی این بازیگر محبوب در خصوص عینک، کیف، کفش و همچنین ساعت اطلاعات چندانی در اختیار نیست.

سام درخشانی

از «خوشگل ترین بازیگران مرد ایرانی» می‌توان به سام درخشانی اشاره کرد. ایشان علاوه بر زیبایی دارای تیپ جذابی نیز هستند. بهره‌مندی این بازیگر از اندامی مناسب در افزایش جذابیت وی در تیپ‌های متفاوت نقش مهمی ایفا می‌کند.

کت و شلوار بخش اصلی تیپ رسمی و گرم‌کن ورزشی و پلوشرت جزء اساسی استایل غیررسمی و اسپرت وی می‌باشند.

نوید محمدزاده

این بازیگر محبوب و مطرح در سینمای ایران همواره از استایل‌ها و تیپ‌های خاص و متفاوت در مراسم‌ها و جشنواره‌های مختلف استفاده می‌نماید. گاهی اوقات نیز به همین علت پوشش خاص مورد انتقاد قرار گرفته‌است.

نوید محمدزاده از طرح و الگوی خاصی از لحاظ پوشش شلوار، پیراهن، تیشرت، کفش و سایر موارد پیروی نمی‌کند. به طور کلی از این بازیگر توانا به عنوان فردی ساختارشکن در زمینه‌ی سبک رسمی پوشش یاد می‌شود.

محمدرضا گلزار

حالا که بحث خوشتیپ ‌ترین مرد ایران است، نام محمدرضا گلزار هم در این لیست می‌گنجد.  به هر حال او نزدیک به ۳ دهه به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازیگران مطرح سینمای ایران شناخته شده است. محمدرضا گلزار متولد فروردین ۱۳۵۶ در تهران است. او معتقد است که برای انتخاب لباس، عطر، ساعت، کیف و کفش مردانه ابتدا باید اندام را در نظر بگیرید.

طراحی لباس محمدرضا گلزار بر عهده‌ی یک شخص مشهور در صنعت مد به نام آهو سپانلو می‌باشد. ایشان دارای مدرک تحصیلی از یکی از معتبرترین دانشگاه‌های انگلستان هستند.

پوریا پورسرخ

آقای پورسرخ یکی دیگر از خوشتیپ ترین بازیگران مرد محسوب می‌شوند. فیزیک بدنی و تناسب اندام این بازیگر یکی از عوامل مؤثر در میزان بالای خوشتیپی وی می‌باشد. پوریا پورسرخ به تیپ و استایل اسپرت علاقه‌ی بیشتری دارد. به همین علت به ندرت با کت و شلوار رسمی دیده می‌شود.

پژمان بازغی

آقای پژمان بازغی نیز به عنوان یک بازیگر شیک‌پوش شناخته می‌شود. کت و شلوار به همراه کاربرد پاپیون و کراوات، کفش‌های تمیز و تولیدشده از چرم طبیعی از جمله انتخاب‌های این آقای بازیگر در حوزه‌ی پوشاک و استایل هستند. البته گاهی اوقات هم تمایل به استفاده از کت تک و یا اسپرت دارد.

از لحاظ شلوار نیز، شلوار کتان در مقایسه با شلوار جین برای ایشان دارای اولویت است. از دیگر نکات قابل ذکر در مورد نوع استایل آقای پژمان بازغی، عدم کاربرد تنها یک رنگ برای پوشاک توسط ایشان است. بر اساس اعتقاد پژمان بازغی، کلیه‌ی رنگ‌ها از ارزش امتحان کردن برخوردار هستند.

پارسا پیروزفر

آقای پیروزفر بازیگر محبوب و فاقد هر گونه حاشیه در حوزه‌ی سینما، علاقه‌مند به استفاده از شلوار، پیراهن و همچنین جلیقه می‌باشند. بر خلاف عدم نیاز ایشان به کاربرد عینک، شاهد جذابیت هر چه بیشتر این بازیگر مطرح در صورت استفاده از عینک طبی هستید.

در خصوص برند عینک پارسا پیروزفر اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. ایشان علاوه بر انواع مختلف لباس‌های اسپرت همانند تیشرت، هودی و شلوار جین به شلوار کتان نیز علاقه دارند. علاوه بر خوشتیپی می‌توان از این بازیگر به عنوان یکی از خوشگل ترین بازیگران مرد ایرانی نیز یاد کرد.

شهاب حسینی

این بازیگر توانا جزء افراد خوش‌پوش سینمای ایران به حساب می‌آید. وی در زمان انتخاب و خرید پوشاک، عینک، ساعت، کفش و کمربند دقت زیادی به خرج می‌دهد. به طور کلی شهاب حسینی نوع رسمی تیپ و استایل را به تیپ اسپرت ترجیح می‌دهد. بنابراین پوشش ایشان در بیشتر عکس‌ها کت و شلوار می‌باشد.

اشکان خطیبی

بهره‌مندی اشکان خطیبی از استایلی شیک و جذاب، وی را در زمره‌ی «خوش پوش ترین بازیگران مرد» قرار می‌دهد. ایشان به عنوان عضوی از یک خانواده‌ی هنری همواره از طریق تیپ جذابش موجب شگفتی طرفداران خودش شده‌است.

اشکان خطیبی از جمله افراد دارای تمایل به تغییر مداوم مدل لباس و موی خود محسوب می‌شود. ایشان در زمان گردش به همراه دوستان و حضور در مهمانی‌های کوچک از لباس‌های اسپرت و جهت شرکت در مراسم‌ها و جشن‌های بزرگ و ویژه از کت و شلوار استفاده می‌نمایند.

تیپ بازیگران و الگوبرداری طرفداران

همان‌طور که در طول مقاله بیان شد، تعداد کثیری از افراد علاقه‌مند به حوزه‌ی سینما و تلویزیون در موارد بسیاری از جمله نوع پوشش و تیپ از بازیگران مورد علاقه‌ی خود تقلید می‌نمایند. همچنین هر فرد سعی در افزایش میزان جذابیت خود از طریق انتخاب سبکی متفاوت در پوشش و مشابه به خوشتیپ ترین بازیگران مرد ایرانی دارد. البته این مقدار تقلید و الگوبرداری به میزان محبوبیت و شهرت بازیگران در نزد مردم بستگی دارد.

منابع استفاده شده:

وبلاگ دایان شاپ

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..