چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حسین میرزامحمدی:

کارگردان فیلم سینمایی «کت چرمی» درباره پرفروش‌ترین فیلم چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر گفت دیده شدن این فیلم از سمت مخاطبان، برای ما بسیار ارزشمند است.
کارگردان فیلم سینمایی «کت چرمی» درباره پرفروش‌ترین فیلم چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر گفت دیده شدن این فیلم از سمت مخاطبان، برای ما بسیار ارزشمند است.

هنرمندنیوز: حسین میرزامحمدی کارگردان فیلم سینمایی «کت چرمی» درباره بازخورد این فیلم سینمایی در ایام جشنواره فیلم فجر گفت: خداوند را شاکر هستیم که استقبال از فیلم «کت چرمی» خوب بوده است و ما از این بابت خوشحال هستیم. این موضوع که مخاطب این فیلم برایش جذاب بوده و باعث شده تا سالن سینما بیاید برای ما بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به تعدد بازیگران چهره در فیلم افزود: داستان و فیلمنامه ایجاب کرد تا بازیگران و کاراکتر متعدد داشته باشیم. جدای از این‌ها، ما یک قهرمان اصلی در فیلم داریم که برای حل مسئله‌ای با افراد زیادی مراوده می‌کند. باتوجه به طبیعت فیلمنامه ما بازیگران زیادی هم در کار داشتیم.

این کارگردان عنوان کرد: فیلم اول هر کارگردانی همیشه چالش‌برانگیز است؛ اما فکر می‌کنم لطف خدا بود بازیگرانی در این پروژه حضور داشتند که بسیار به دانش و تعلیمات من اضافه کردند. این بازیگران بسیار در این مسیر فیلمسازی به من کمک کردند و همین موضوع موجب شد تا در ساخت اولین فیلم بلندم نگرانی‌هایم کمتر و کمتر شوند. در نهایت، از بودن و حضور بازیگرانِ فیلم «کت چرمی» استفاده زیادی کردم.

میرزامحمدی در پایان تصریح کرد: فیلم‌های بسیار خوب و ارزشمندی در جشنواره امسال حضور دارند اما تا روز اختتامیه ما نمی‌دانیم که چه پیش خواهد آمد. باید دید که هیات داوران درباره فیلم‌ها چه قضاوتی خواهند داشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..