شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم سم و کیت با بازی داستین هافمن و جیک هافمن یک کمدی خانوادگی دلگرم‌کننده است که برای تأمین بودجه به بازار فیلم کن می‌رود.
فیلم سم و کیت با بازی داستین هافمن و جیک هافمن یک کمدی خانوادگی دلگرم‌کننده است که برای تأمین بودجه به بازار فیلم کن می‌رود.

هنرمندنیوز: به نقل از ددلاین، «داستین هافمن» و «سیسی اسپیسک» در درام خانوادگی "سم و کیت" به کارگردانی «دارن لی گالو» بازی می‌کنند. «جیک هافمن» و «اسکایلر فیسک» در این فیلم نیز به ایفای نقش می‌پردازند.

بن شیلدز، اریان ویلیامز، فورد کوربت و لی گالو تهیه‌کننده فیلم و امی آدامز، استیسی اونیل و اریان ویلیامز تهیه‌کننده‌های اجرایی کار هستند.

کارگردان فیلم می‌گوید که از اینکه بازیگران شگفت‌انگیز و فیلمبردار نامزد اسکار رابرت یومن (فیلمبردار هتل بوداپست) را دارد هیجان زده است.

این فیلم یک درام کمدی دلگرم‌کننده خانوادگی است که در یک شهر کوچک در قلب کشور رخ می‌دهد. هافمن نقش بیل، یک پدر فوق‌العاده را بازی می‌کند. پسر او سم با بازی جیک هافمن به خانه بازگشته است تا از پدر بیمارش مراقبت کند.

ویلیامز تهیه‌کننده این فیلم می‌گوید که فیلمنامه  تجربه خانواده را به شکلی کاملاً جدید به نمایش می‌گذارد. این فیلم هفته آینده در بازار مجازی فیلم کن شرکت می‌کند تا بودجه فیلم تأمین شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..