یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پیرو تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه سوره و پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، دانشجویان رشته سینما در این دانشگاه می توانند فیلمنامه های خود را به فیلم تبدیل کنند.
پیرو تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه سوره و پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، دانشجویان رشته سینما در این دانشگاه می توانند فیلمنامه های خود را به فیلم تبدیل کنند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک»، همزمان با روز ملی سینما، تفاهم نامه همکاری با هدف کارآفرینی و توانمندسازی دانشجویان سینما میان دانشگاه سوره و پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینِماک» منعقد شد.
براساس این تفاهم‌نامه دانشجویان رشته سینما در دانشگاه سوره در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان پایانامه می توانند فیلم تولید کنند.
در همین راستا پلتفورم آموزشی و پژوهشی «سینماک» در همکاری با دانشگاه سوره تولید ۱۰ فیلم، ۹ دقیقه ای را به عهده گرفته است. تامین تجهیزات فنی در مرحله فیلمبرداری برعهده سینماک بوده و دانشجویان می توانند برای پس تولید از امکانات دانشگاه سوره استفاده کنند.
زمان ارائه فیلمنامه اولیه ۲۰ آذرماه خواهد بود و پس از بررسی، پاسخ اولیه فیلمنامه های منتخب و تعیین استاد راهنما ۳۰ آذرماه اعلام می شود.
دانشجویانی که فیلمنامه های اولیه آنها انتخاب شده است تا ۱۵ دی ماه، فرصت تکمیل فیلمنامه های خود را دارند و فیلمبرداری از تاریخ ۲۰ دی ماه آغاز و در تاریخ ۱۵ بهمن ماه به پایان می رسد.
دانشجویان منتخب برای ساخت فیلم های خود، تنها ۲ روز زیرنظر استاد راهنما فرصت فیلمبرداری دارند و پس از آن در تاریخ ۳۰ بهمن ماه باید نسخه نهایی پایانامه های خود را ارائه دهند.

لازم به توضیح است آثار تولید شده از طریق پلتفورم «سینِماک» نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..