پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

داود فتحعلی بیگی، هنرمند با سابقه نمایش‌های ایرانی و دبیر بیست و یکمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» نشست.
داود فتحعلی بیگی، هنرمند با سابقه نمایش‌های ایرانی و دبیر بیست و یکمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» نشست.

هنرمندنیوز: این هنرمند شامگاه سه شنبه ۲۵ خرداد ماه، با حضور در تماشاخانه «سنگلج» به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» نشست.

در پایان این اجرا، هادی عامل بازیگر و تهیه کننده نمایش با قدردانی از فتحعلی‌بیگی به عنوان هنرمند و پژوهشگر نمایش‌های ایرانی گفت: ما جوان‌ترها با خواندن مقاله و دیدن نمایش‌ها و نمایش‌نامه‌های مردی که تمام زندگی خود را صرف نگهداری و گسترش نمایش‌های ایرانی ایرانی کرده است، بیش از پیش با نمایش ایرانی آشنا شدیم و او کسی نیست جز داود فتحعلی‌بیگی.

در ادامه، به دعوت هادی عامل، فتحعلی بیگی روی صحنه رفت و در جملت کوتاهی گفت: گروه تحصیل کرده نمایش با نگاهی تازه و خوب با توجه به داشته‌های گذشته‌ی نمایش‌های ایرانی، اجرایی خوب را به صحنه آورده‌اند و این مردان و زنان آینده‌ی نمایش ایرانی را پر شورتر نگهداری می‌کنند و گسترش می‌دهند .
ساسان مهرپویان، نقال و خیمه شب باز نیز دیگر هنرمندی بود که در همین اجرا به تماشای این اثر نمایشی نشست.

نمایش «خانواده آقای هاشمی» به نویسندگی و کارگردانی علی عامل هاشمی  هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹:۱۵ در تماشاخانه «سنگلج» به صحنه می‌رود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..