چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کوروش زارعی، دبیر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر در سفر به یزد با گروه‌های نمایشی شرکت‌کننده در این دوره از جشنواره دیدار و گفت‌وگو کرد.
کوروش زارعی، دبیر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر در سفر به یزد با گروه‌های نمایشی شرکت‌کننده در این دوره از جشنواره دیدار و گفت‌وگو کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی جشنواره، زارعی با حضور در تمرینات این گروه‌های نمایشی یزد گزارشی از آمادگی‌های آنها دریافت کرد و پای دغدغه‌های آن‌ها نشست. از مهم‌ترین دغدغه‌های مشترک میان همه گروه‌های یزد حمایت‌های مالی بود که زارعی قول مساعدت بر اساس نیازها و ظرفیت‌های هر گروه از جمله تعداد اعضا، دکور و غیره داد.

دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در این سفر همچنین با مدیران برخی سازمان‌ها و نهادهای یزد دیدار و گفتگو کرد تا حامی گروه‌های نمایشی استان و شهر خود باشند و به نوعی سهمی در ارتقای هنرهای نمایشی کشور داشته باشند.

بخش رقابت بزرگ صحنه‌ای جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر چندی پیش با هیئت انتخاب شهرام کرمی، سیدحسین فدایی حسین و اعظم بروجردی ۷۳ اثر را برای مرحله نهایی معرفی کرد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..