سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با صدور حکمی «مصطفی بوعذار» را به‌عنوان دبیر چهارمین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی منصوب کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با صدور حکمی «مصطفی بوعذار» را به‌عنوان دبیر چهارمین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی منصوب کرد.

هنرمندنیوز: محمد جوروند با صدور حکمی «مصطفی بوعذار» را به‌عنوان دبیر چهارمین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی منصوب کرد.

بوعذار از فعالان تئاتر کشور و برگزیده جشنواره‌های متعدد است که دبیری برخی رویدادهای ملی - فرهنگی و هنری را در کارنامه خود دارد.

بوعذار هم کانون مدیر کانون تئاتر انقلاب و دفاع مقدس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و رئیس انجمن تئاتر شاهد اهواز است که برای سومین بار در این رویداد به‌عنوان دبیر و مجری طرح برگزاری این سوگواره ملی معرفی می‌شود.

چهارمین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی با هدف تبیین مفاهیم عاشورایی و جریان عظیم و مردمی پیاده‌روی اربعین حسینی و ترویج فرهنگ دینی به‌عنوان تنها رویداد نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوع اربعین حسینی است.

این دوره با مشارکت فعال سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز و همکاری انجمن هنرهای نمایشی ایران، کانون تئاتر دینی، اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی خوزستان از اول تا پنجم مهرماه سال جاری با حضور هنرمندان و تعزیه‌خوانان منتخب کشور همزمان در ۱۰ مکان اجرایی در سطح شهر اهواز برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..