پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد می‌گوید، در حال حاضر با درخواست‌های متعددی از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه برای اعزام به لبنان مواجه هستند.
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد می‌گوید، در حال حاضر با درخواست‌های متعددی از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه برای اعزام به لبنان مواجه هستند.

هنرمندنیوز: روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه «مراجعه به وزارت فرهنگ برای اعزام اهالی فرهنگ و هنر و امدادرسانی به مناطق درگیر به‌ویژه در غزه زیاد است» در بخشی از سخنانش اعلام کرده بود: به محض اعزام کشتی‌های حامل کمک و دیگر امکانات، تلاش می‌کنیم جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برای پوشش اقدامات، اظهار همدردی و حضور در صحنه در منطقه حاضر بشوند و در مناطق نزدیک به درگیری و مظلومیت مردم غزه را بهتر و ببیشتر روایت کنند.

در پی این اعلام این پرسش را با فرشاد مهدی‌پور، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان گذاشته که آیا تاکنون خبرنگاران و رسانه‌ها برای اعزام درخواست داده‌اند و در صورت پاسخ مثبت شما، شرایط در حال حاضر برای اعزام‌ها چگونه است؟

مهدی‌ پور در این زمینه تاکید کرد: «تعدادی از رسانه‌ها خبرنگاران‌شان را از قبل اعزام کرده‌اند و برخی رسانه‌ها هم در حال تدارک اعزام خبرنگاران خود به لبنان هستند.»

معاون مطبوعاتی همچنین اعلام کرد: «فعالان رسانه‌ای داوطلب در کنار کمک‌ها و دیگر هیات‌های اعزامی که مطابق اعلام وزیر فرهنگ قرار است فرستاده شود، پس از انجام مقدمات و برنامه‌ریزی‌های لازم، اعزام خواهند شد.»

به گفته وی معاونت مطبوعاتی در حال حاضر با درخواست‌های متعددی از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه برای اعزام به لبنان مواجه است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..