یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کیهان کلهر در ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شد، پیغامی را خطاب به مردم اعلام کرد.
کیهان کلهر در ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شد، پیغامی را خطاب به مردم اعلام کرد.

به گزارش هنرمندنیوز، صفحه اینستاگرام پروژه راه ابریشم روز گذشته اعلام کرده بود که امروز دوشنبه (۲۵ فروردین) ویدئویی از کیهان کلهر (نوازنده کمانچه) در قالب یک پیام تصویری و دو اجرای موسیقی منتشر خواهد کرد.

کلهر در این ویدیو گفت: «سلام! کیهان کلهر هستم، عضوی از پروژه راه ابریشم. چیزی که برای شما خواهم نواخت بخشی از پروژه خانگی راه ابریشم است. لطفا در طول مدت این بیماری در خانه بمانید و مراقب خود و خانواده‌تان باشید تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. از شما می‌خواهم که اگر می‌توانید به ارگان‌های هنری کمک کنید، البته اگر در حال حاضر این کار را کرده‌اید به این اقدام خود ادامه دهید؛ چون شما قابل احترام‌ترین هستید.»

این هنرمند در ادامه قطعه‌ای را به همراهی یکی از اعضای پروژه راه ابریشم نواخت و پس از آن قطعه‌ای از تکنوازی کمانچه او که پیشتر در صفحه اینستاگرامش منتشر شده بود، قابل مشاهده بود.

کیهان کلهر نوازنده سه تار، کمانچه و آهنگساز است. او با هنرمندان نامی ایرانی همانند محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، حسین علیزاده، علی‌اکبر مرادی و اعضای گروه دستان به آهنگسازی و نوازندگی پرداخته‌است.

کیهان کلهر در سال ۲۰۱۹ برنده نوزدهمین جایزه جهانی هنرمند سال وومکس و در سال ۲۰۱۷ به همراه گروه راه ابریشم برنده جایزه گرمی شده بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..