سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی معرفی شدند.
برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی معرفی شدند.

هنرمندنیوز: به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، جوایز اهدا شده در این مراسم به شرح زیر است:

* جوایز بخش بین‌الملل:
-جایزه سیفژ، دیپلم افتخار و پروانه زرین به فیلم «یدو» (مهدی جعفری)
-بخش پویانمایی کوتاه، دیپلم افتخار به فیلم «مادربزرگ من ماتیلده» (میگوئل آنایا بوریا)از کشور مکزیک
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش فیلم کوتاه داستانی، به فیلم «سکوت رودخانه» (فرانچسکا کانه‌پا) از کشور پرو
-دیپلم افتحار دستاورد هنری برای موسیقی متن به برای فیلم «سوومی»(روهن رومن) ساخته امول وسانت‌گل از کشور هندوستان
-دیپلم افتخار دستاورد هنری برای فیلمبرداری فیلم «یدو» (مرتضی نجفی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین «دستاورد هنری کار گردانی فسلم«پدربزرگ من یک فضایی است» به کارگردانی دراژن ژارکوویچ (از کرواسی) و مارینا آندره‌ی اسکوپ (از بوسنی)
-دیپلم افتخار بازیگر کودک و نوجوان فیلم «محافظ برادر» (فرید کراهان) از کشور ترکیه
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «پسران دریا»(یاسین حبیب‌پور)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «پسران دریا» (افشین هاشمی و حسین قاسمی‌جامی) از ایران
-دیپلم افتخار و پروانه زرین کارگردانی به فیلم «یدو»(مهدی جعفری) از ایران
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه ویژه هیأت داوران فیلم «لوسیا» (خوان پاتو)از اسپانیا
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه داوران کودک و نوجوان فیلم «پدربزرگ من یک فضایی است»(دراژن ژارکوویچ و مارینا آندره‌ی اسکوپ )از کشور بوسنی
– دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم به فیلم یدو(محمدرضا مصباح)

جوایز بخش ملی:
-دیپلم افتخار بخش «کرونا روایت» فیلم «فضای زندگی» (ایلیا رمضانی)
-دیپلم افتخار بداعت و نوآوری به «افسانه بُناسان»(حبیب احمدزاده)
-دیپلم افتخار بخش کسب و کار و ترغیب مخاطبان کودک و نوجوان فیلم«بام بالا»(بهروز مفید)
-دیپلم افتخار برای ارائه تصویری متفاوت از نوجوانان خطه سیستان و بلوچستان فیلم «لیپار»(حسین ریگی)
-در بخش «وب‌سری»، دیپلم افتخار فیلم «آشمچز- یک اشتباه دیجیتالی» (فریاد بیات)
-در بخش «پویانمایی کوتاه» دیپلم افتخار و پروانه زرین را به فیلم«آی دی»(فهیمه قبادی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کوتاه داستانی فیلم «منم سمیرا» (متین رکن)
-دیپلم افتخار و لوح زرین بهترین فیلم بلند داستانی فیلم«راز قلعه» (کریم رناسیان)
– جایزه شهید بهنام محمدی فیلم «پسرم رسول» (نبی قلی‌زاده)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین دستاورد هنری موسیقی متن فیلم «لیپار» (مسعود سخاوت‌دوست)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه زاون قوکاسیان به فیلم «بام‌بالا»(سید جمال سیدحاتمی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «میان صخره ها (آندیا یحیی‌پور)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم«بام بالا»(امیر محمد عبدی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کارگردانی فیلم«لیپار»(حسین ریگی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین ویژه هیأت به کارگردان فیلم «میان صخره ها»(مختار عبدالهی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم «پسران دریا» (بهروز نشان)
-دیپلم افتخار بخش داوران کودک و نوجوان (داوری در سامانه‌های اینترنتی) فیلم «آی دی»(فهیمه قبادی به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)
-دیپلم افتخار و پروانه زرین داوران کودک و نوجوان (داوری در خانه جشنواره به صورت فیزیکی) فیلم «بام بالا»(بهروز مفید)

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..