چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ ۲۲ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محسن آشتیانی پور:

محسن آشتیانی پور بازیگر فیلم سینمایی «هوک» درباره نقش آفرینی خود در این فیلم سینمایی و چالش‌هایی که در این مسیر با آن مواجه بوده است، گفت.
محسن آشتیانی پور بازیگر فیلم سینمایی «هوک» درباره نقش آفرینی خود در این فیلم سینمایی و چالش‌هایی که در این مسیر با آن مواجه بوده است، گفت.

هنرمندنیوز: «محسن آشتیانی پور» درباره چالش‌های ایفای نقش یک ورزشکار حرفه‌ای در فیلم «هوک» گفت: این فیلم اولین کار جدی سینمایی من بود، ما زمان زیادی نداشتیم و هم باید روی لهجه کار می‌کردم هم بحث ورزش را پیش می‌بردم؛ بالاخره در مدت زمانی یک ماه و نیم، دو ماه توانستم به این درجه برسم.

وی در پاسخ به این سوال که پس از دیدن فیلم چه میزان از نتیجه کار راضی بوده است؟ گفت: به نظرم به اندازه‌ای که تلاش کردیم به نتیجه دلخواهمان رسیدیم، البته در این میان فشارهای زیاد تحمل کردم و دچار مصدومیت شدم؛ ولی مهم این بود که مربی ام از نتیجه کار راضی بود.

بازیگر فیلم «هوک» درباره بازخورد مخاطبان در اکران فیلم‌ در جشنواره گفت: به نظرم به اندازه تلاشی که کردیم به نتیجه که دوست داشتیم رسیدیم، ولی باز هم باید صبر کرد و قضاوت را به مردم سپرد.‌

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..