چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از دست‌اندرکاران عرصه مُد کشور برای طراحی فصل مد رمضان دعوت به همکاری کرد.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از دست‌اندرکاران عرصه مُد کشور برای طراحی فصل مد رمضان دعوت به همکاری کرد.

هنرمندنیوز: به گزارشی از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیده مرضیه شفاپور روز چهارشنبه طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در فراخوانی از طراحان کشور دعوت کرد برای راه‌اندازی فصل مد رمضان تلاش کنند.
در پیام دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور آمده است: آغاز ماه رمضان فرصتی است تا جامعه طراحان کشور با نگاهی به آداب و سنن غنی ایرانی ـ اسلامی فعالیتی نوین و جهانی را پایه‌ریزی کنند. اکنون چندین سال است که برندهای مطرح جهان با بهره‌گیری از فرصت ماه رمضان به ارائه پوشش عفاف و حیا اقدام و فصلی نو به فصول مد و لباس جهان اضافه کرده‌اند.

شفاپور افزود: قدر مسلم، طراحان و دست‌اندرکاران حوزه مد و لباس کشورمان نیز با بهره‌گیری از توانمندی‌های بی‌بدیل خود می‌توانند وارد این حوزه شده و طرح‌هایی برگرفته از اصالت ایرانی بر پایه سنت‌های اسلامی برای همه مسلمانان جهان ارائه کنند.

وی در ادامه ضمن آرزوی سلامت و عبور از بحران کرونا برای همه مردم ایران و بهره‌مندی همه از برکات این ماه پُر فیض و برکت الهی، ابراز امیدواری کرد تا در سال‌های آتی بتوانیم فصل مد رمضان ایرانی ـ اسلامی را برگزار کنیم.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاتمه این فراخوان، برای تحقق چنین هدفی از همه طراحان و فعالان عرصه مد و لباس کشور برای همکاری دعوت کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..