دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ۲۰ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

استاندار همدان:

‌استاندار همدان گفت: دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود.
‌استاندار همدان گفت: دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود.

هنرمندنیوز: ‌محمدناصر نیک‌بخت ظهر دوشنبه ۲۱ آبان در حاشیه برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در جمع خبرنگاران همدان، عنوان کرد: شاهدیم این اجلاس با حضور ۸۰ شرکت‌کننده از سراسر دنیا و دبیرکل مجمع جهانی گردشگری که به راحتی در این اجلاس‌ها شرکت نمی‌کند، قرار است سه روز در همدان باشند که آورده خوبی برای استان همدان محسوب می‌شود.

استاندار همدان اظهار کرد: اگر ما ۴۲۰ میلیارد در ۶ ماهه نخست امسال مبل و منبت می‌فروشیم، نتیجه ارتقاء اولویتی صنایع دستی است. وی تصریح کرد: براساس آمار ایران، اگر امروز همدان در تابستان نرخ بیکاری ۶٫۵ درصدی و پایین‌ترین نرخ بیکاری را دارد، تأثیر بسیار زیادی از گردشگری و صنایع دستی دارد. نیک‌بخت تأکید کرد: ۳۳ هزار و ۶۰۰ شغل رسمی در همدان ایجاد شده که نتیجه تکان همدان است چرا که این استان ۱۰ سال پیش نیست و ۱۲ زیرساخت بزرگ در آن انجام شده که ۵ زیرساخت در چندسال اخیر محقق شده است. وی تصریح کرد: ارتقاء، توسعه و پیشرفت همدان مدیون یک نفر نیست بلکه حاصل زحمات همه مسئولان، مردم و نظام بوده است بنابراین از دست اندرکاران بخش خصوصی و اصحاب رسانه استان تشکر می‌کنم. استاندار همدان در پایان سخنانش اعلام کرد: هفته آینده استان همدان میزبان جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..