دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آغاز اجرا از ۱۶ فروردین؛

نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی...؟» قرار است از ۱۶ فروردین ماه در تماشاخانه ملک میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد.
نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی...؟» قرار است از ۱۶ فروردین ماه در تماشاخانه ملک میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد.

هنرمندنیوز: نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی…؟» به نویسندگی و کارگردانی سید فرشاد هاشمی از ۱۶ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ در تماشاخانه ملک اجرا خواهد داشت.

این اثر نمایشی پیش از این در سال‌های ۹۷ و ۹۸ نیز در عمارت نوفل لوشاتو اجرا داشته و قرار است از نیمه دوم فروردین ماه دور سوم اجراهای خود را آغاز کند.

نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی …؟» اثری تک پرسوناژ است که خود هاشمی به عنوان بازیگر در آن به ایفای نقش می‌پردازد.\

در این نمایش به چهار بیماری روانی خاص پرداخته می‌شود که تلاقی این بیماری‌ها با اتفاقات اجتماعی روز، داستان اثر را شکل می‌دهد. «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی…؟» از ۴ اپیزود و ۴ شخصیت تشکیل شده که هر اپیزود داستان متفاوتی دارد و به بیماری‌های روانی مختلف می‌پردازد اما نقطه مشترک این روایت‌ها، درد و رنج است. اپیزود اول این اثر درباره بیماری سندروم دست بیگانه است و اپیزود بعدی درباره عکاسی است که فوبیا و چالش مرگ دارد. بخش سوم این نمایش درباره شخصی است که مبتلا به سندروم تورت که نوعی بیماری روانی خاص است، شده و اپیزود چهارم نیز درباره فردی است که به مازوخیسم دچار است.

نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی…؟» تا ۳۱ فروردین ماه ساعت ۱۹ در تماشاخانه ملک میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..