یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نیمه دوم بهمن ماه ۹۷؛

دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» از سوی اداره کل فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد و خانه موسیقی ایران برگزار خواهد شد.
دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» از سوی اداره کل فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد و خانه موسیقی ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش هنرمندنیوز، اداره کل فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد با همکاری خانه موسیقی ایران و چند نهاد دیگر دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» را نیمه دوم بهمن ماه سال ۹۷ برگزار خواهد شد. این جشنواره به هنرجویان موسیقی اختصاص داشته و دارای بخش های تک نوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که  گروه ها و افراد متقاضی با توجه به سوابق اجرایی خود پس از ارزیابی اولیه در این جشنواره به رقابت می پردازند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره می توانند پس از دریافت فراخوان جشنواره و مطالعه آئین نامه، فرم های مربوطه را تکمیل و به همراه نمونه آثار خود به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و یا به طور حضوری برای ثبت نام اقدام کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان آذر ۹۷ خواهد بود و اولویت با افراد و گروه هایی است که زود تر برای ثبت نام اقدام کرده اند. همچنین پس  از مرحله داوری در دی ماه، مراسم اختتامیه  با معرفی برگزیدگان جشنواره در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۱۴، خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه «نوای شیدایی» برگزار می شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..