جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت و تهیه کنندگی مونا جعفری سلیم در مرحله تدوین و صداگذاری قرار گرفت.
فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت و تهیه کنندگی مونا جعفری سلیم در مرحله تدوین و صداگذاری قرار گرفت.

هنرمندنیوز: به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت و به تهیه کنندگی مونا جعفری سلیم در خردادماه سال جاری تولید و پس از آن در مرحله تدوین و صداگذاری قرار گرفت.

این فیلم در ژانر اجتماعی تولید شده و روایت کننده نقش یک فرزند در مسیر زندگی خانواده و همچنین تاثیر ناخودآگاه هر انسان روی دیگری است.

مریم جزینی، پیام صادق اوغلی، بهمن معززی و هانا رحمانی بازیگران این اثر هنری هستند.

از دیگر عوامل فیلم کوتاه «دوچرخه» می‌توان به مجری طرح: ملیکا متولی‌پور، مشاور کارگردان: محمد کرمی، مدیر تصویربرداری و تدوین: سیدرضا امیری نائینی، مدیر تولید: خشایار ترکمانی، طراح گریم: فرزانه جدید، طراح لباس: مونا جعفری سلیم، دستیار کارگردان: زهرا جوانمرد، منشی صحنه: کمیل جمالی گشتی، جانشین تولید و مدیر تدارکات: محمدحسین الفت، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصالح سیادت، عکاس: آیناز حسینی، طراح پوستر: محمد جواد یعقوبی، پشتیبانی فنی: مصطفی مصائبی اشاره کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..