چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۲ اثر سینمایی و انیمیشن به بخش مسابقه جشنواره «کینولاب» لهستان راه پیدا کردند.
۲ اثر سینمایی و انیمیشن به بخش مسابقه جشنواره «کینولاب» لهستان راه پیدا کردند.

هنرمندنیوز: به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فیلم سینمایی «دوچ» و پویانمایی «باد دوچرخه سوار» از تولیدات کانون پرورش فکری در بخش مسابقه ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان «کینولاب» لهستان نمایش داده می‌شود.

در این رویداد هنری فیلم «دوچ» به کارگردانی امیر مشهدی‌عباس با ۹ فیلم دیگر، از کشورهای استونی، هند، هلند، آلمان، کرواسی، بلاروس، فیلیپین، روسیه، فنلاند در بخش مسابقه فیلم‌های بلند رقابت می‌کند.

همچنین انیمیشن «باد دوچرخه‌سوار» اثر نازنین سبحان‌سربندی در بخش مسابقه فیلم‌های کودکان بالای ۶ سال ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان «کینولاب» لهستان با ۵ فیلم کوتاه از کشورهای روسیه، اسپانیا، کانادا، کرواسی و نروژ رقابت می‌کند.

در این جشنواره ۱۰ فیلم در بخش فیلم بلند و ۶۳ فیلم کوتاه در بخش مسابقه قرار دارد که در پنج گروه سنی چهار تا بالای ۱۵ سال گروه‌بندی شده است.

جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان «کینولاب» از سوی بنیاد توسعه سینمایی لهستان در سال ۲۰۰۸ تاسیس و امکان برگزاری آن در تمامی شهرهای جنوب این کشور از سوی شهرداری فراهم می‌شود.

ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان «کینولاب» لهستان ۴ تا ۷ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..