پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به بهانه اولین سالگرد نقاش و شاعر ایرانی

دو کتاب گزیده اشعار و زندگینامه محمدابراهیم جعفری به‌مناسبت اولین سالگرد درگذشت این چهره فرهنگی روز جمعه این هفته در باغ موزه هنر ایرانی رونمایی می‌شوند.
دو کتاب گزیده اشعار و زندگینامه محمدابراهیم جعفری به‌مناسبت اولین سالگرد درگذشت این چهره فرهنگی روز جمعه این هفته در باغ موزه هنر ایرانی رونمایی می‌شوند.

به گزارش هنرمندنیوز، مراسم رونمایی دو کتاب گزیده اشعار و زندگینامه محمدابراهیم جعفری به‌مناسبت اولین سالگرد درگذشت این چهره فرهنگی روز جمعه ۲۳ فروردین در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می‌شود.

«بوی کاهگل آواز پرنده» کتاب گزیده اشعار محمدابراهیم جعفری و کتاب زندگینامه‌اش با عنوان «ابری به دشت خاطره می‌بارد» چاپ شده است. کتاب اول به کوشش مریم محمد همسر جعفری گردآوری شده و کتاب دوم نیز به قلم پرستو رجایی نوشته شده است. این دو کتاب توسط نشر نظر به چاپ رسیده‌اند.

مراسم رونمایی از این کتاب‌ها با حضور مریم محمدی و پخش فیلم از شعرخوانی جعفری در آثار خسرو سینایی، همراه با سخنرانی لیلی گلستان، خسرو سینایی، پرستو رجایی و محمودرضا بهمن پور برگزار می‌شود.

این برنامه روز جمعه ۲۳ فروردین از ساعت ۱۶ در باغ موزه هنر ایرانی واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، خیابان فیاضی، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی برگزار می‌شود.

محمدابراهیم جعفری نقاش و شاعر متولد سال ۱۳۱۹ بود که فروردین سال گذشته درگذشت.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..