سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از سوی ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک:

رئیس اتحادیه پوشاک ایران طی حکمی باتوجه به تخصص رسانه‌ای و سابقه فعالیت در حوزه مد و سبک زندگی، دکترمحمدسلیمی را بعنوان مشاور رسانه‌ای و تبلیغاتی اتحادیه پوشاک منسوب کرد.
رئیس اتحادیه پوشاک ایران طی حکمی باتوجه به تخصص رسانه‌ای و سابقه فعالیت در حوزه مد و سبک زندگی، دکترمحمدسلیمی را بعنوان مشاور رسانه‌ای و تبلیغاتی اتحادیه پوشاک منسوب کرد.

هنرمندنیوزرئیس اتحادیه پوشاک ایران طی حکمی باتوجه به تخصص رسانه‌ای و سابقه فعالیت در حوزه مد و سبک زندگی، دکترمحمدسلیمی را بعنوان مشاور رسانه‌ای و تبلیغاتی اتحادیه پوشاک منصوب کرد.

متن این حکم به این شرح است:

احتراما با توجه به تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور رسانه‌ای و امور تبلیغاتی این اتحادیه منصوب می‌گردید. امید است در سایه عنایت الهی با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود و همکاری فرهیختگان و متخصصین امر حداکثر تلاش خود را جهت تحقق اهداف پیش‌بینی شده مصروف نمایید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

یادآور می‌شود، محمد سلیمی متولد ۱۳۶۲ در تهران و دارای مدرک دکترای ارتباطات گرایش روابط عمومی و مدیرمسئول و صاحب امتیاز شبکه لباس تی‌وی است. همچنین باتوجه به گستره نگرش و فعالیت‌های ایشان در زمینه ارتباطات و رسانه،  برنامه‌سازی تلویزیون، تهیه‌کنندگی و اجرا در رسانه ملی، می‌تواند باعث تعامل هرچه بیشتر رسانه‌ها با تولیدکنندگان، طراحان، فروشندگان، توزیع‌کنندگان و برندهای فعال حوزه مد و پوشاک کشور باشد.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..