دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اعضای هیات مدیره دوره دهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران عصر روز گذشته با حضور در مرکز هنرهای تجسمی با عبدالرضا سهرابی مدیرکل این مرکز، دیدار و گفتگو کردند.
اعضای هیات مدیره دوره دهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران عصر روز گذشته با حضور در مرکز هنرهای تجسمی با عبدالرضا سهرابی مدیرکل این مرکز، دیدار و گفتگو کردند.

هنرمندنیوز: به نقل از واحد ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این نشست در راستای راهبرد اساسی برگزاری جلسات منظم و تخصصی با انجمن‌های هنرهای تجسمی که در دوره جدید مدیریتی مرکز هنرهای تجسمی پیگیری می‌شود، برگزار شد.

ابراهیم حقیقی، بهرام کلهرنیا، شهرزاد اسفرجانی، علیرضا مصطفی‌زاده، عادل صدر ممتاز، بهداد صالحی و تهمتن امینیان ازجمله چهره‌های حاضر در این جلسه بودند. همچنین سید مصطفی زراوندیان معاون هنری مرکز هنرهای تجسمی نیز سهرابی را در این دیدار همراهی می‌کرد.

نشست‌های تخصصی با انجمن‌های صنفی هنرهای تجسمی و همچنین هنرمندان شاخص این حوزه از راهبردهای مهم و جدی است که به صورت منظم و با هدف اتخاذ تصمیمات مناسب در طول سال جاری توسط مرکز هنرهای تجسمی پیگیری و برگزار خواهد شد.

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۴ در خانه هنرمندان ایران با شرکت ۱۷۳ نفر از اعضای رسمی انجمن و با تأیید نماینده محترم وزارت کار خانم قنبرعلی برگزار شد.

بر اساس آرا، اعضای اصلی هیئت مدیره دوره دهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به شرح زیر انتخاب شدند:

ابراهیم حقیقی: ۱۳۸ رأی / ‏‬ بهرام کلهرنیا: ۱۳۷ رأی / ‏‬ شهرزاد اسفرجانی: ۱۳۶ رأی / ‏‬ علیرضا مصطفی زاده ابراهیمی: ۱۲۸ رأی / ‏‬ عادل صدرممتاز: ۱۱۸ رأی / ‏‬ سعید باباوند: ۱۰۱ رأی / ‏‬ بهداد صالحی: ۹۵ رأی

همچنین تهمتن امینیان با ۸۸ رأی به عنوان بازرس اصلی، محمدرضا خاکساری با ۶۰ رأی و علیرضا وکیلی ورجوی با ۴۱ رأی به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره و محسن سلیمانی با ۷۲ رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..