هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی به همراه اسرافیل فرج الهی روز شنبه دوازدهم آذرماه با حضور در آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره استانی خراسان رضوی بر هم‌گرایی عناصر فعال تئاتر و حضور و مشارکت هنرمندان این عرصه در جشنواره‌های تئاتری تاکید کرد.

دیگر برنامه مدیرکل هنرهای نمایشی در این سفر یک روزه حضور در صحن قدس حرم مطهرعلی بن موسی‌الرضا(ع) و شرکت در افتتاحیه بخش صحنه‌ای هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت بود. پس از برگزاری آیین افتتاحیه، کاظم نظری با حضور در دبیرخانه هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت با داوران، تعدادی از هنرمندان شرکت‌کننده و برگزارکنندگان این رویداد هنری دیدار و گفت‌وگو کرد و به آن‌ها خداقوت گفت.

این مدیر هنری همچنین با هدف تبادل نظر درباره برگزاری جشنواره تئاتر منطقه‌ای با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و خراسان شمالی به گفت‌وگو نشست.

دیدار و تجلیل از محمد تقی‌نژاد، مینو پروستان‌زاده و مهری شمس هنرمندان پیشکسوت و فعال عرصه تئاتر خراسان رضوی از دیگر برنامه‌های کاظم نظری و اسرافیل فرج الهی در سفر به این استان به شمار می‌آید.

جواد روشندل معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، اسرافیل فرج‌اللهی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور و حسن رونده، مدیر هماهنگی امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی را همراهی کردند.