چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در ستایش نمایشگران عشق و آموزگاران امید

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه دبیر نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک با گروه‌های نمایشی بخش فراگیر بهزیستی حاضر در جشنواره دیدار کردند.
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه دبیر نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک با گروه‌های نمایشی بخش فراگیر بهزیستی حاضر در جشنواره دیدار کردند.

هنرمندنیوز: از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در پنجمین روز از برگزاری نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، کاظم نظری (مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به همراه هادی حجازی‌فر (دبیر جشنواره)، میرآرش مصطفایی (مدیر اجرایی) و امیر موسی کاظمی (مدیر روابط عمومی جشنواره)، با حضور در هتل باباطاهر با اعضای گروه‌های بهزیستی حاضر در این دوره از جشنواره دیدار کردند.

کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی در این دیدار که با حضور هفت گروه نمایشی از شهرهای مختلف ایران در بخش فراگیر بهزیستی برگزار شد، گفت: هیچ‌وقت خسته نشوید و پای کار تئاتر بمانید. گروه‌های نمایشی بخش فراگیر در دوره نوزدهم جشنواره نمایش عروسکی تهران خوش درخشیدند و جای شکر دارد که چنین هنرمندان و گروه‌های نمایشی بااستعدادی در ایران وجود دارد.

او ادامه داد: ما با برنامه‌ریزی‌هایی که از پیش انجام شده است، می‌خواهیم تئاتر فراگیر و بهزیستی در استان‌ها و شهرهای ایران رواج پیدا کند و جامعه را پیگیر این نمایش‌ها کنیم.

در ادامه این دیدار، هادی حجازی‌فر، دبیر جشنواره نمایش عروسکی نیز گفت: من به‌عنوان یک نمایشگر عروسکی از شرکت‌کنندگان و مربیان بخش فراگیر و بهزیستی تشکر می‌کنم که با عشق و امید به صحنه‌ها آمده‌اند.

او ادامه داد: هرکسی امید را از طرف مقابلش بگیرد جنایت کرده و هرکسی به اطرافیانش امید ببخشد، او را دوباره آفریده است. شما معلمان و مربیان، امید را با زبان هنر به زیبایی به هنرمندان بخش فراگیر بخشیدید و باعث خلق اتفاقات خوبی شدید.

او ادامه داد: اگر من کاره‌ای بودم در این مملکت، به‌جز اسم شهدا، اسم معلمان را نیز روی خیابان‌ها و کوچه‌ها می‌گذاشتم.
او تأکید کرد: زندگی ادامه دارد، البته غم هم دارد، ولی زیبایی‌هایش بیشتر است و همین ما را شگفت‌زده می‌کند.

در پایان این دیدار از هنرمندان بخش فراگیر با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر شد.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..