شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رضا عیسی‌پور در میان ۱۰ فینالیست جشنواره بین‌المللی عکاسی MML اسپانیا قرار گرفت.
رضا عیسی‌پور در میان ۱۰ فینالیست جشنواره بین‌المللی عکاسی MML اسپانیا قرار گرفت.

هنرمندنیوز: سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی کوهستان، طبیعت، ماجراجویی در کشور اسپانیا برگزار شد و ۱۸ اردیبهشت ماه منتخبین خود را معرفی کرد. در این دوره از جشنواره شانزده هزار عکس از ۱۵۱۱ شرکت کننده از ۸۹ کشور جهان شرکت داشت و در این میان عکس «نور زمستانی» اثر رضا عیسی پور عکاس ایرانی در بخش انسان و طبیعت در بین ۱۰  فینالیست نهایی این رقابت قرار گرفت و موفق به دریافت دیپلم افتخار این رویداد شد.

جشنواره بین‌المللی کوهستان، طبیعت، ماجراجویی برای یادبود ماریا لوییزا آلوارز کوهنورد به نام اسپانیایی شکل گرفته و تاکنون ۳۱ دوره از آن برگزار شده و جزء جشنواره‌های معتبر بین‌المللی با موضوع انسان و طبیعت است.

عکس رضا عیسی پور در جشنواره عکاسی

رضا عیسی‌پور پیش از این نیز در رویدادهای بین‌المللی هنر خوش درخشیده و از جمله افتخارهای او می‌توان عضویت افتخاری کلوپ عکس ویستولا لهستان، یکی از ۸ عکاس منتخب آسیا در جشنواره بین‌المللی کمیته المپیک با موضوع زنان و ورزش ایتالیا، فینالیست جایزه هنری Alpin fellowship لندن ۲۰۱۹، رتبه سوم جشنواره بین‌المللی عکس سیاه و سفید City Code یونان ۲۰۱۹، سفیر عکاسی معاصر ایران در پایتخت فرهنگی اوکراین شهر لویو، گالری گری بومن ۲۰۱۸، منتخب نمایش آثار در چهارمین کنفرانس هنر معاصر دانشگاه بلومزبرگ پنسیلوانیا ۲۰۱۸، منتخب ورکشاپ ۱۵ روزه عکاسی دیجیتال و آنالوگ ویستولا لهستان ۲۰۱۷ و... را نام برد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..