شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پیش نویس تفاهم نامه بخش رادیو تأتر فجر جشنواره امسال با حضور مدیران و هنرمندان رادیو نمایش در محل قدیم رادیو تهران نوشته شد.
پیش نویس تفاهم نامه بخش رادیو تأتر فجر جشنواره امسال با حضور مدیران و هنرمندان رادیو نمایش در محل قدیم رادیو تهران نوشته شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در جلسه ای که با حضور محسن سوهانی - مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، حسین مسافر آستانه - دبیر جشنواره تئاتر فجر، امین رهبر - مدیر بخش رادیو تئاتر سه دوره قبل، ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی، جواد پیشگر، جلال تجنگی- مشاور ارشد دبیر جشنواره تأتر فجر و سایر مدیران دو مجموعه ، برگزار شد، پیش نویس تفاهم نامه بخش رادیو تأتر فجر جشنواره امسال نوشته شد.

این جلسه که در محل رادیوی قدیم تهران در میدان ارگ و رادیو نمایش فعلی برگزار شده است، همانند سال های گذشته چارچوب کلی تفاهم نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره پیش رو مورد توافق قرار گرفت و در کنار آن مواردی به عنوان آسیب شناسی از سوی مدیران و هنرمندان حاضر در این جلسه مطرح شد تا این بخش از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره های قبل پربارتر باشد.

یکی از تأکیداتی که در این جلسه توسط مدیر رادیو نمایش مطرح شد بحث حوزه نظریه پردازی و پژوهش کاربردی بود؛ اینکه این موضوع در قالب یک سمینار، نشست و هم اندیشی به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود تا چهارچوب و ابعاد آن از نظر نظریه پردازی و مطالعات نظری پخته تر شود.

پیش نویس تفاهم نامه بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر امسال با پیشنهادهایی از سوی مدیران دو مجموعه و هنرمندانی چون ایوب آقاخانی و بهرام ابراهیمی و جواد پیشگر نوشته شد و قرار است امضای این تفاهم نامه پس از نهایی شدن، توسط حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر و محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش صورت گیرد تا این بخش با قدرت به راه خود ادامه دهد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..