سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مسابقه مدیران جوان، به سبک بهار!

تهیه‌کننده برنامه رادیویی "به سبک بهار" اعلام کرد که در این برنامه قصد دارند با پرداختن به برنامه‌های تازه سازمان‌ها، مدیران جوان را محک بزنند.
تهیه‌کننده برنامه رادیویی "به سبک بهار" اعلام کرد که در این برنامه قصد دارند با پرداختن به برنامه‌های تازه سازمان‌ها، مدیران جوان را محک بزنند.

هنرمندنیوز: رقیه آقازاده، تهیه‌کننده برنامه رادیویی "به سبک بهار" درباره این برنامه توضیح داد: نظر به اینکه برنامه‌های رادیو گفت‌وگو عمدتاً از عملکرد مسئولان مطالبه دارد، این برنامه مطالبه از مردم است و هدف اصلی‌اش، شناخت صحیح فرهنگ عمومی جامعه ایران تعیین شده. البته اقداماتی که از سوی دولتمردان در جهت تقویت و تضعیف فرهنگ عمومی شکل می‌گیرد می‌تواند مدنظر باشد.

وی با اشاره به محور کلی برنامه، افزود: راهکارهای تقویت فرهنگ عمومی صحیح و تضعیف فرهنگ عمومی اشتباه، فرهنگ عمومی ایران در مواجهه با تغییرات سبک زندگی و فرهنگ عمومی ایران در مواجهه با فناوری‌های نوین، از اهداف فرعی این برنامه تعریف شده‌اند. محور کلی برنامه "به سبک بهار" در نوروز این خواهد بود که همان طوری که بهار با یک تغییر و تحول شروع می‌شود و برای ما آغاز سال نو است ما هم می‌توانیم این تحول را در زندگی‌مان رقم بزنیم.

تهیه‌کننده "به سبک بهار" در خصوص آیتم پرداختن به برنامه‌های تازه سازمان‌ها و مراکز مختلف، تصریح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی رادیو گفت‌وگو، فرهیختگان‌اند سعی شده تا آیتم‌های برنامه نیز در همان سطح تدارک دیده شوند. یکی از آیتم‌های این برنامه، به برنامه‌های تازه سازمان‌ها و مراکز مختلف در سال جدید خواهد پرداخت.

وی مسابقه مدیران جوان را یکی دیگر از آیتم‌های این برنامه معرفی کرد و گفت: با توجه به تأکید بیانیه گام دوم به میدان داری جوانان مسابقه مدیران جوان در قالبی سرگرم‌کننده و آموزنده برگزار می‌شود که در آن مدیران جوان محک‌زده می‌شوند.

آقازاده درباره دیگر آیتم برنامه "به سبک بهار" نیز بیان کرد: رویکرد رادیو گفت‌وگو به گونه‌ای است که معمولاً به گفت‌وگوی چالشی با مسئولان می‌پردازد و آن‌ها باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند. اما این بار در این برنامه آیتمی طراحی شده به گپ و گفت صمیمانه با مسئولان و خانواده‌هایشان می‌پردازد.

این تهیه‌کننده همچنین گفت: با توجه به مصادف شدن بهار امسال با میلاد امام زمان(عج) برنامه "به سبک بهار" با یادآوری انتظار فرج به عنوان بهار واقعی و بزرگداشت این مناسبت به پایان می‌رسد.

برنامه "به سبک بهار" رقیه آقازاده علاوه بر تهیه‌کنندگی نویسندگی برنامه را نیز در کنار دو نویسنده دیگر (خانم انصاری و آقای رسولی) برعهده دارد. رادیو گفت وگو روی موج اف.ام ردیف ۱۰۳٫۵ مگاهرتز قابل دریافت است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..