سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به مناسبت هشتاد و هشتمین سالروز تأسیس خود، رالی تفریحی گردشگری خانوادگی در مسیر رفت و برگشت تهران و ساری و در دو کلاس همگانی و پیشرفته برگزار می‌کند.
کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به مناسبت هشتاد و هشتمین سالروز تأسیس خود، رالی تفریحی گردشگری خانوادگی در مسیر رفت و برگشت تهران و ساری و در دو کلاس همگانی و پیشرفته برگزار می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، این رالی سه روزه چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ از محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در حاشیه برپایی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با حضور یکصد تیم از سراسر کشور آغاز می‌شود. همچنین کلاس آموزش نقشه‌خوانی و جلسه توجیهی این رویداد، روز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱، در محل اراضی عباس‌آباد برگزار و نکات ایمنی و آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

مسیرهای حرکت در نقشه‌های طراحی شده توسط تیم فنی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، مشخص شده است و شرکت‌کنندگان می‌بایست براساس زمان‌بندی و با توجه به نکات درج شده در نقشه، مسیر ۷۰۰ کیلومتری رالی را طی کنند.

این رالی، یک رویداد گردشگری است و ملاک انتخاب برترین‌ها، کمترین امتیاز منفی ثبت شده توسط داوران، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد رانندگان در موقعیت‌های مختلف، شیوه نقشه‌خوانی و مهارت مسیریابی و … خواهد بود.

مراسم اعلام نتایج و اهداء جوایز، روز جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ برگزار و سه تیم در کلاس همگانی و سه تیم در کلاس پیشرفته به‌عنوان برترین‌های این رالی معرفی خواهند شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند حداکثر تا ۱۵ بهمن به وب سایت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..