پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان مستضعفین:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: راهیان نور یکی از بزرگترین سرمایه‌های انقلاب بوده و از عوامل ماندگاری تفکر انقلابی است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: راهیان نور یکی از بزرگترین سرمایه‌های انقلاب بوده و از عوامل ماندگاری تفکر انقلابی است.

هنرمندنیوزحجت‌الاسلام والمسلیمن محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، درباره فعالیت‌های فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در حوزه ایثار و شهادت گفت: راهیان نور یکی از بزرگترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی بوده و می‌توان آن را از عوامل ماندگاری انقلاب و تفکر انقلابی نامید. راهیان نور علاوه بر آثار سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی در اصل به طور کامل یک عملیات فرهنگی و معنوی است. وی افزود: نهاد نمایندگی ولی فقیه در این عرصه نسبت به سایر عرصه‌ها فعالیت بیشتری دارد و اقدامات این نهاد بیشتر اقدامات حوزه تأیید محتوا را در برمی‌گیرد. رهبر معظم انقلاب نسبت به اصالت روایت‌های راویان در میان زائران حساسیت زیادی دارند، به طوری که روایت‌های راویان نباید کتمان و نه دچار تحریف شود، بلکه روایت‌های دفاع مقدس به طور حقیقی بیان شود.

حجت‌الاسلام تویسرکانی تصریح کرد: مأموریت‌های نهاد نمایندگی در حوزه تأیید محتوای راویان و کتاب‌های منتشره در حوزه دفاع مقدس است، البته نظارت‌های عمومی و رصد آسیب‌ها و معایب این حرکت ملی و انقلابی در دستور کار ما قرار دارد. مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: مسئولان باید در این اوضاع سخت اقتصادی رفت و آمد مردم به این اردوها را که عمدتاً از قشر متوسط رو به ضعیف هستند، تسهیل کنند. نباید در این زمینه اهمال و کوتاهی شود. مسئولان باید قدر این فرصت را بدانند و به حضور مردم در این اردوها کمک کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..