چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رمان نوشته «کوئنتین تارانتینو» در صدر جدول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.
رمان نوشته «کوئنتین تارانتینو» در صدر جدول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.

هنرمندنیوز: فهرست هفتگی پرفروش‌های نیویورک‌تایمز اعلام شد و این‌بار رمان «روزی روزگاری در هالیوود» نوشته «کوئنتین تارانتینو» کارگردان مشهور آمریکایی در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در بخش رمان‌های چاپی و الکترونیکی قرار گرفت.

این کتاب که بر اساس فیلمی با همین نام و به کارگردانی خود «تارنتینو» نوشته شده است نخستین رمان این کارگردان محسوب می‌شود.

پیش‌تر اعلام شده بود این کتاب قرار نیست دقیقا داستان فیلم را بازگو کند بلکه «تارانتینو» در این رمان زوایای بیشتری از زندگی «ریک دالتون» و «کیلف بوث» را روایت می‌کند.

همزمان با اعلام خبر همکاری «تارانتینو» با «هارپر کالینز» برای انتشار رمان «روزی روزگاری در هالیوود»، خبر انعقاد قرارداد دیگر این کارگردان با این انتشارات برای چاپ یک کتاب غیرداستانی در رابطه با سینمای دهه ۷۰ نیز منتشر شد.

رمان «روزی روزگاری در هالیوود» همچنین در جایگاه دوم پرفروش‌ترین آثار داستانی آمازون قرار دارد.

در جایگاه‌های بعدی فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های بخش رمان‌های چاپی و الکترونیکی نیویورک‌تایمز به ترتیب رمان‌های «آخرین چیزی که آن مرد به من گفت» نوشته «لورا دیو، «خیزش مالیبو» اثر «تیلور جنکینز»، «دختر رئیس‌جمهور» نوشته «بیل کلینتون» و «جیمز پترسون» و «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» اثر «دلیا اوئنز» قرار دارند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..