شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سریال رادیویی «مسافر زمان» که بر اساس رمان «مسافر» هرمان هسه تولید شده است، از ششم شهریور ماه، به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می رود.
سریال رادیویی «مسافر زمان» که بر اساس رمان «مسافر» هرمان هسه تولید شده است، از ششم شهریور ماه، به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می رود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، رمان «مسافر» هرمان هسه توسط علیرضا غنچی فشکی به صورت نمایش رادیویی تنظیم شده و در خلاصه داستان آن آمده است: یوهان به دلیل روحیات خاصی که دارد جدا از همسر و فرزند کوچکش در قسمتی از عمارت که آن را به کارگاه نقاشی تبدیل کرده، زندگی توام با انزوا را در پیش گرفته و روابط او با همسرش دچار مشکل است و ...
مجموعه رادیویی «مسافر زمان» با تنظیم رادیویی علیرضا غنچی فشکی، کارگردانی بهرام ابراهیمی، گویندگی نگین خواجه نصیر، تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، دستیار تهیه احسان پیرولیان، صدابرداری حیدر صفدری، افکتوری نرگس موسی پورو با هنرمندی رضا عمرانی، بهناز بستان دوست، بهادر ابراهیمی، سیما خوش چشم، حمید یزدانی، ناهید مسلمی، شهریار حمزیان و محمد شریفی مقدم از روز شنبه ششم شهریور ماه ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۸:۳۰ از این شبکه رادیویی تکرار می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..